- دسته‌بندی نشده

گزارش: معرفی ۳ عنوان فرست پارتی جدید و Halo Infinite در کنفرانس ماکروسافت به همراه نمایش چندین بازی دیگر

گزارش: معرفی ۳ عنوان فرست پارتی جدید و Halo Infinite در کنفرانس ماکروسافت به همراه نمایش چندین بازی دیگر

همه‌ی ما اطلاع داریم که شرکت ماکروسافت قصد دارد تا رویداد E3 2019 را با نمایش بازی‌های بزرگی، به یکی از به یادماندنی‌ترین رویدادها برای دوست‌داران خود تبدیل کند. به تازگی گزارشی منتشر شده است که انتظاراتمان را از این رویداد بیش از پیش می‌کند.

آقای برد سمز (Brad Sams)، که به عنوان یکی از افراد شناخته شده در وب‌سایت Thurrott فعالیت می‌کند، در گزارش جدید خود اشاره می‌کند که ماکروسافت در کنفرانس E3 2019 خود، نمایش مفصلی از Halo Infinite و Gears 5 خواهد داشت. همچنین او عنوان Halo Infinite را یک بازی نسل بعدی می‌خواند. بازی Fable 4 نیز که در چند روز گذشته شایعاتی مربوط به آن منتشر شده بود، در این کنفرانس حاضر خواهد بود و احتمالا ماکروسافت این عنوان را نیز به صورت رسمی معرفی خواهد کرد.

در یکی دو سال اخیر شرکت ماکروسافت استودیوهای بسیاری را به جمع استودیوهای فرست پارتی خود اضافه کرده است و با نمایش حداقل سه بازی‌ جدید از آن‌ها در E3 2019، قصد دارد تا با اقتدار تمام در این رویداد حاضر باشد. گفته می‌شود که احتمالا در این کنفرانس شاهد انتشار اولین جزئیات از بازی‌های جدید دو استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) و اینکزایل اینترتینمنت (InXile Entertainment) خواهیم بود.

از عناوین فرست پارتی که بگذریم، به دیگر بازی‌های حاضر در کنفرانس ماکروسافت می‌رسیم که با توجه به این گزارش، شاهد تعداد بسیار زیادی از آن‌ها خواهیم بود. حتی ممکن است که این کنفرانس به تنهایی لقب بیشترین بازی نمایش داده شده را در میان کنفرانس‌های E3 تصاحب کند. یکی از دلایل مهمی را که می‌توان به این مورد نسبت داد، عدم حضور شرکت سونی در E3 2019 است که امکان نمایش بازی‌های دیگر استودیوها را به شرکت ماکروسافت داده است. عناوینی همچون Cyberpunk 2077 و Borderlands 3 به احتمال بسیار زیاد در این کنفرانس حضور خواهند داشت. همچنین گفته می‌شود که بازی جدید استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) نیز ممکن است در این کنفرانس معرفی شود.

کمتر از یک هفته به برگزاری رویداد E3 2019 و آغاز کنفرانس ماکروسافت زمان باقی‌مانده است. این کنفرانس در روز دوشنبه ۲۰ خرداد و ساعت ۰۰:۳۰ بامداد به وقت تهران آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *