- دسته‌بندی نشده

گزارش: سی‌دی پراجکت تصمیم دارد بازی Cyberpunk 2077 را در سال ۲۰۱۹ عرضه کند

گزارش: سی‌دی پراجکت تصمیم دارد بازی Cyberpunk 2077 را در سال ۲۰۱۹ عرضه کند

هفته‌ی گذشته جیسون شرایر (Jason Schreier)، سردبیر وب‌سایت Kotaku اعلام کرد که بازی Cyberpunk 2077 قطعا در سال ۲۰۱۹ منتشر نخواهد شد. حال وی به تازگی با انتشار پستی در توییتر، در رابطه با تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 توضیحات بیشتری ارائه داده است.

به گفته‌ی جیسون شرایر و به نقل از منابع نزدیک به استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، این استودیو قصد دارد تا در سال ۲۰۱۹ بازی را عرضه کند اما به نظر آن‌ها چنین اتفاقی امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین ممکن است استودیوی سی دی پراجکت انتشار بازی Cyberpunk 2077 را تا سال ۲۰۲۰ و به خصوص نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۰ به تعویق بیاندازد.

آقای شرایر در ادامه و در رابطه با اینکه آیا ممکن است استودیوی سی‌دی پراجکت طی رویداد E3 2019 از تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 رونمایی کند یا خیر این گونه پاسخ داد که شاید سی‌دی پراجکت در جریان رویداد E3 دست به این اقدام زده و اعلام کند که بازی در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد اما در این صورت یقینا این استودیو در آینده انتشار بازی Cyberpunk 2077 را تا سال ۲۰۲۰ به تعویق می‌اندازد.

این طور به نظر می‌رسد که سازندگان سخت در تلاش هستند تا مراحل ساخت بازی Cyberpunk 2077 سریع‌تر پیش رود تا بتوانند آن را در سال ۲۰۱۹ عرضه کنند اما ظاهراً مراحل ساخت بازی بسیار پیچیده‌تر از آنیست که ما تصورش را می‌کنیم و ممکن است همین موضوع سبب شود تا سی‌دی پراجکت انتشار بازی را تا سال ۲۰۲۰ به تعویق بیاندازد تا بتواند با آرامش و زمان بیشتری، مراحل ساخت بازی Cyberpunk 2077 را ادامه دهد.

در هر صورت رویداد E3 2019 نزدیک است و از آن‌جایی که استودیوی سی‌دی پراجکت در این رویداد حضور دارد، مطمئنا اطلاعات و جزئیات بیشتری از بازی Cyberpunk 2077 به دست خواهیم آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *