- دسته‌بندی نشده

گزارش: تصاویر بازی Tales of Arise پیش از رونمایی رسمی لو رفتند

گزارش: تصاویر بازی Tales of Arise پیش از رونمایی رسمی لو رفتند

به نظر می‌رسد جدیدترین نسخه از سری بازی‌های Tales of شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) تنها دو روز مانده به برگزاری مراسم E3 لو رفته است. تصاویر منتشر شده از این بازی که Tales of Arise نام دارد، موتور بازی‌سازی متفاوت و بهبود کیفیت بصری این بازی نسبت به عناوین گذشته‌ی سری را نمایش می‌دهند.

با توجه به این که تصاویر و اخبار غیرواقعی زیادی هر ساله پیش از آغاز مراسم E3 برروی اینترنت پخش می‌شوند، باید به چنین اخباری در قالب یک شایعه و احتمال نگاه کنید. با این حال، تجربه‌ی یک نسخه‌ی جدید از سری Tales of با کیفیت بصری ارتقا یافته آن هم در حالی که تمامی عناوین گذشته‌ی سری گرافیکی یکسان داشته‌اند، بسیار هیجان‌انگیز و جالب خواهد بود.

با توجه به این که شرکت مایکروسافت در سال‌های گذشته تلاش زیادی برای افزایش تعداد بازی‌های ژاپنی خود کرده است، نمایش بازی Tales of Arise در جریان کنفرانس این شرکت در مراسم E3 دور از انتظار نیست. به خصوص که مدتی پیش، بازی Tales of Vesperia: Definitive Edition نیز برای کنسول اکس‌باکس وان عرضه شده بود.

براساس اطلاعات منتشر شده، بازی Tales of Arise برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. شما می‌توانید تصاویر لو رفته از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *