- دسته‌بندی نشده

کیانو ریوز نقش شخصیتی «کلیدی» را در داستان بازی Cyberpunk 2077 ایفا می‌کند

کیانو ریوز نقش شخصیتی «کلیدی» را در داستان بازی Cyberpunk 2077 ایفا می‌کند

به عقیده‌ی بسیاری از افراد، لقب بهترین رونمایی E3 2019 متعلق به حضور آقای کیانو ریوز (Keanu Reeves)، بازیگر معروف فیلم‌های سری Matrix و John Wick، در بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 است. آقای ریوز پس از حضور خود در جدیدترین تریلر این عنوان، برروی استیج مایکروسافت نیز ظاهر شد و طرافداران را حسابی غافلگیر کرد.

اما سوالی که مطرح می‌شود این است؛ آیا کیانو ریوز نقش مهمی را در داستان ساخته‌ی مورد انتظار سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) ایفا خواهد کرد؟ ظاهراً که همین‌طور است.

به گزارش وب‌سایت گیم‌اسپات، کیانو ریوز ایفای نقش شخصیت Johnny Silverhand را برعهده خواهد داشت؛ شخصیتی با بازوی نقره‌ای که با عنوان «legendary rockerboy» نیز شناخته می‌شود. وی در واقع یک خواننده و گیتاریست بوده که حسابی از دوران اوج خود فاصله گرفته است. به گفته‌ی توسعه دهندگان، Johnny Silverhand یک شخصیت «کلیدی» در بازی خواهد بود. همچنین باید اشاره کنیم که فرایند کامل موشن کپچر (Motion Capture) این شخصیت نیز توسط آقای کیانو ریوز انجام شده است.

یکی از مواردی که در جدیدترین تریلر این عنوان به چشم می‌خورد، مرگ یکی از دوستان شخصیت اصلی و عواقب این اتفاق بود. ما قطعاً دوست داریم تا اطلاعات بیشتری را در مورد تاثیر انتخاب‌های بازی‌بازان بدست آوریم.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ پنجشنبه ۲۸ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *