- دسته‌بندی نشده

کسب XP به لطف ابزار جدید بازی Assassin’s Creed odyssey

کسب XP به لطف ابزار جدید بازی Assassin’s Creed odyssey

در همایش E3 2019، شاهد بودیم که شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) برای بازی Assassin’s Creed Odyssey از ابزاری جدید به اسم Story creator رونمایی کرد. حال به نظر می‌رسد که این ابزار توانسته است خود را به خوبی در دل طرفداران و بازی‌بازان جای دهد و به روشی آسان برای کسب امتیاز تجربه و پول تبدیل شود.

شرکت یوبی‌سافت در مدت زمان عرضه‌ی بازی Assassin’s Creed Odyssey با ارائه‌ی تعداد زیادی مأموریت‌ جدید و رایگان توانسته بود تا به خوبی حس و حال این بازی ماجراجویانه را زنده نگه دارد؛ اما این‌بار یوبی‌سافت سکان هدایت را به دست خود بازی‌بازان داد تا به کمک ابزاری به اسم Story creator ماجرا و افسانه‌ای جدید خلق کنند و خود گسترش دهنده‌ی دنیای بازی باشند.

به عنوان مثال در این بخش می‌توانید برای کارهایی که بازی‌باز در طی مأموریت انجام می‌دهد شرط بگذارید

Story creator براساس ابزاری که داستان و مراحل اصلی بازی از روی آن ساخته شد، به وجود آمده و با یک دفترچه‌ راهنمای ۱۵۷ برگی ارائه شد تا نوید از کامل بودن آن دهد. اما ممکن است این مسئله به ذهن‌تان خطور کند که بازی‌بازان تا به این لحظه به چه شکلی از این ابزار استفاده کرده‌اند؟ که باید گفت، شکار امتیاز تجربه (XP).

اگر ابزار Story creator را فعال کرده و سپس وارد بازی شوید، روی نقشه نقاط آبی رنگی را مشاهده خواهید کرد که شما را به سمت مأموریت‌های ساخته شده به وسیله‌ی دیگر بازی‌بازها هدایت خواهند کرد. اکثر این مأموریت‌ها به شکلی طراحی شده‌اند تا شما بتوانید به ساده‌ترین و سریع‌ترین راه ممکن به مقداری پول و امتیاز تجربه دست پیدا کنید.

ابزاز Story creator به شما اجازه می‌دهد تا میزان پاداش مراحل را نیز تعیین کنید که به وسیله‌ی همین قابلیت می‎‌توانید برای مرحله‌ای که در کسری از ثانیه به اتمام می‌رسد پاداشی بالا درنظر بگیرید. پس اگر شما به دنبال یک راه سریع برای ترقی و قوی‌تر شدن هستید، نیازی به تلاش بیش از حد نبوده و راه‌حل پیش روی شما است.

البته این حجم از پول و امتیاز تجربه‌ای که بازی در برابر شما قرار داده است تا حدی بی‌فایده به نظر می‌رسد و باتوجه به توضیحات وب‌سایت کوتاکو (Kotako)، یوبی‌سافت همچنان گزینه‌ی خرید پول و افزاینده‌ی امتیاز تجربه (XP Boots) را از فروشگاه بازی حذف نکرده است. پس می‌توان اینگونه نتیجه گرفت که این روش بازی‌بازان دوام زیادی نخواهد داشت.

در حال حاضر مأموریت‌های شکار همچنان قابل بازی هستند پس اگر نمی‌توانید برای رسیدن به سطح شخصیتی بعدی یا یک خرید بزرگ صبر کنید، این فرصت مناسبی برای شما است. بازی Assassin’s Creed Odyssey هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی تحت عنوان RPG + Assassin’s Creed ، یک ترکیب جادویی | نقد و بررسی بازی Assassin’s Creed: Odyssey را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *