- دسته‌بندی نشده

کد مخفی شده در ویدئوهای تبلیغاتی مایکروسافت به کنسول نسل بعدی اشاره دارد

کد مخفی شده در ویدئوهای تبلیغاتی مایکروسافت به کنسول نسل بعدی اشاره دارد

شرکت مایکروسافت در روزهای گذشته با هدف افزایش هرچه بیشتر عطش و هیجان طرفداران برای مراسم این شرکت در E3 امسال، ویدئوهای تبلیغاتی کوتاهی را در قالب یک روزشمار منتشر کرده است و به نظر می‌رسد این ویدئوها و تیزرها، حاوی یک رمز مخفی درباره‌ی برنامه‌های شرکت مایکروسافت هستند.

اولین کسی که متوجه حضور یک کد مخفی در زمان پخش این ویدئوهای تبلیغاتی شد شخصی با نام Rand_al_Thor_19 در توییتر بود. اولین بخش این کد، دو روز پیش و در زمان پخش یکی از ویدئوهای تبلیغاتی روزشمار شرکت مایکروسافت ظاهر شد و حاوی عبارت R 255 می‌شد. دومین ویدئو که دیروز منتشر شده، کد G 36 و ویدئوی امروز کد B 0 را در خود جای داده بودند. اگر این سه بخش را در کنار هم قرار دهید، یک کد بر مبنای سیستم RGB با شماره‌ی (۲۵۵,۳۶,۰) به دست می‌آورید که نشان دهنده‌ی رنگ Scarlet است.

اگر با واژه‌ی اسکارلت (Scarlet) و دلیل اهمیت آن آشنا نیستید باید بدانید که اسکارلت در حقیقت نام لو رفته از پروژه‌ی کنسول‌های نسل بعدی شرکت مایکروسافت بود. اگرچه مدتی پس از این موضوع دو واژه‌ی آناکوندا (Anaconda) و لاک‌هارت (Lockhart) به عنوان نام دقیق‌تر دو کنسول نسل بعدی شرکت مایکروسافت معرفی شدند ولی همچنان بسیاری از افراد از واژه‌ی اسکارلت برای اشاره‌ی کلی به کنسول نسل بعدی شرکت مایکروسافت استفاده می‌کنند. با این حال، تیزر جدید شرکت مایکروسافت صحیح بودن این نام که در ابتدا فاش شده بود را تایید می‌کند.

علاوه بر این، به نظر می‌رسد شرکت مایکروسافت به حضور این کنسول در مراسم فردای این شرکت در نمایشگاه E3 اشاره دارد. با توجه به این موضوع، به نظر می‌رسد باید منتظر انتشار رسمی اطلاعاتی جدید از کنسول‌های نسل آینده‌ی شرکت مایکروسافت در مراسم E3 امسال باشیم که بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد.

به نظر می‌رسد دیگر زمان زیادی تا شنیدن اخبار جدید از برنامه‌های شرکت مایکروسافت برای نسل بعدی باقی نمانده است. مراسم شرکت مایکروسافت روز دوشنبه ۲۰ خرداد ماه، راس ۳۰ دقیقه‌ی بامداد آغاز خواهد شد. پیش از این نیز گزارش‌هایی درباره‌ی انتشار اطلاعات جدید از کنسول نسل بعدی مایکروسافت در مراسم E3 منتشر شده بود که به نظر درست می‌رسند. علاوه بر این، شرکت مایکروسافت حضور ۱۴ بازی فرست پارتی از مجموعه عناوین خود در این مراسم را تایید کرده است. با در نظر گرفتن تمامی این موارد، به نظر می‌رسد باید منتظر برگزاری یک کنفرانس بسیار جذاب و هیجان‌انگیز از سوی شرکت مایکروسافت باشیم.

حال باید منتظر ماند و دید آیا شرکت مایکروسافت از جزییات کنسول نسل بعدی خود پرده برداری می‌کند یا این که تنها به اشاراتی مختصر به آن بسنده خواهد کرد. نظر شما در این باره چیست؟ وب‌سایت خبری گیمفا از آغاز، این مراسم را به صورت زده پوشش خواهد داد؛ پس با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *