- دسته‌بندی نشده

کارگردان Watch Dogs Legion از شخصیت‌های مختلف در بازی می‌گوید

کارگردان Watch Dogs Legion از شخصیت‌های مختلف در بازی می‌گوید

در جریان کنفرانس شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در رویداد E3 2019، از بازی Watch Dogs Legion رونمایی و اطلاعات جدیدی از آن منتشر گردید. Watch Dogs Legion این اجازه را به شما می‌دهد که در نقش هر کدام از NPC‌های بازی قرار بگیرید و به طور کلی هیچ شخصیت اصلی در آن وجود ندارد. هر شهروند لندنی که در بازی می‌بینید بسته به انتخاب شما می‌تواند بخشی از داستان باشد.

اما این امر پیامدهای جدی در نحوه‌ی روایت و بازی کردن دارد، زیرا شما می‌توانید تصمیم بگیرید که چه کسی در آن نقش بازی کند و چه کسی نکند. پس از آن هر کدام از صحنه‌ها نیاز به تغییرات در اسکریپت، صداگذاری، انیمیشن و غیره دارند، و بیشتر به این بستگی دارد که اینکه کدامیک از شخصیت‌هایی که انتخاب کرده‌اید، بخشی از این صحنه ها باشند.

اخیرا آقای کلینت هاکینک (Clint Hocking)، کارگردان Watch Dogs Legion، در مصاحبه با مجله‌ی Edge در مورد تغییرات بازی در موارد گفته شده در متن فوق، توضیحاتی ارائه داده است.

وی در این مورد اظهار داشت:

هیچ شخصیت اصلی که بخش‌های سینمایی با آن شروع شود، وجود ندارد و افرادی که شما استخدام ‌می‌کنید تنها یک مهره‌ی تعیین شده هستند. ۲۰ نسخه‌ی مختلف اسکریپت شده در بازی وجود دارد و فقط به این معنی نیست که همه‌ی افراد همان خطوط دیالوگ را می‌گویند. ما در مورد شخصیت‌ها، نقش‌ها و صداگذاری‌های مختلف صحبت می‌کنیم.

ما از یک فناوری برای تغییر صداها استفاده می‌کنیم، به طوری که برای مثال اگر شما دو شخصیت John و Joe را انتخاب کنید و زمانی‌ که این دو شخصیت با هم صحبت می‌کنند، تنها یک شخصیت و بازیگر مشابه وجود دارد. شما این را متوجه نمی‌شوید، چراکه ما صداها را تنظیم و تلفیق کرده‌ایم. ما از نرم‌افزاری برای ثبت و مشخص کردن چهره‌های مختلف استفاده کردیم که با استفاده از تکنیک‌های نوآورانه در انیمیشن برای ساخت هزاران سر و چهره‌ی منحصر به فرد، ترکیب شده‌اند.

اینکه شما برخی از شخصیت‌های شیک پوش و یا مامور مخفی انتخاب می‌کنید و یا اینکه برخی نقش بانوی ۸۰ ساله را که در تریلر بازی دیده‌اید، انتخاب می‌کنند، باعث می‌شود که داستان شما منحصر به فرد شود.

بازی Watch Dogs Legion در تاریخ ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۸ (۶ مارس ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *