- دسته‌بندی نشده

پیش به سوی E3 2019 | انتظاراتمان از بازی Cyberpunk 2077

پیش به سوی E3 2019 | انتظاراتمان از بازی Cyberpunk 2077

در جدیدترین شماره از سلسله مقالات «پیش به سوی E3 2019»، نگاهی خواهیم داشت به انتظاراتمان از بازی Cyberpunk 2077 در رویداد E3 2019؛ با گیمفا همراه باشید.

قطعا یکی از مورد انتظارترین بازی‌هایی که در مراسم پیش رو شاهد نمایشش هستیم، بازی Cyberpunk 2077 است. ساخته‌ی جدید استودیوی سازنده‌ی Witcher، این بار دنیای قدیمی و پر از سحر و جادوی کانتیننت (Continent) را رها کرده و به جهانی مدرن روی اورده است. باید منتظر باشیم و مشاهده کنیم که استودیوی سازنده چه چیزی برای ما مهیا کرده است.

تا به این لحظه در رابطه با Cyberpunk 2077 چه می‌دانیم؟

با این که سازندگان ادعا می‌کنند زمان زیادی تا اتمام روند ساخت بازی باقی مانده، ما تا حد زیادی می‌دانیم که بازی از چه قرار است و با چه چیزی روبرو می‌شویم. ما می‌دانیم که با یک عنوان جهان‌باز از دید اول شخص روبرو هستیم و ایده‌های زیاد و جدیدی نیز برای بخش گیم‌پلی بازی در نظر گرفته شده است. با این حال، همچنان شنیده‌ام که تمرکز اصلی استودیوی سازنده المان‌های نقش‌آفرینی است که داستان و شخصیت‌ها را در بر می‌گیرد. همچنین می‌دانیم که اسلحه‌های بازی برای خود سطح‌بندی دارند و هر کدام بسته به قدرتشان در سطوح مختلفی قرار می‌گیرند.

علاوه بر این، پوشش شما نیز نه تنها بر قدرت‌های شما اثر دارد، بلکه می‌تواند برخورد دیگران را نیز با شما تغییر دهد. بخش شخصی‌سازی نیز در بازی با عمق زیادی موجود است.

جهان بازی نیز نقش بزرگی ایفا می‌کند و به راستی تاثیرگذار است. شما می‌توانید سوار اتومبیل شوید، موتور برانید و بدون هیچ صفحه‌ی بارگذاری از محیط‌های مختلف به دیگر مکان‌ها وارد شوید. شخصیت‌های غیر قابل بازی نیز در این عنوان هر کدام شغل مخصوص به خود را دارند و در طول شبانه روز کار مشخصی را انجام می‌دهند. بسته به انتخاب‌هایی که در بازی انجام می‌دهید، ممکن است در جهان به ماموریت‌های اتفاقی برخورد کنید. همان‌طور که در Witcher 3 مشاهده کردیم، این موضوع در Cyberpunk 2077 نیز وجود دارد. علاوه بر این موارد، شما برای هر ماموریت می‌توانید شیوه‌ی کشنده و غیر کشنده‌ای را در پیش بگیرید. البته با تم سایبرپانکی بازی، باید انتظار سیستم هک پیچیده‌ای داشته باشیم؛ باید حواستان باشد زیرا امکان دارد خودتان نیز هک شوید.

چه مواردی برای E3 2019 تایید شده است؟

این بازی در طی مراسم مذکور قابل تجربه نیست ولی شاهد نمایش گیم‌پلی جدید از آن خواهیم بود. مدیرعامل استودیوی سازنده بیان کرده است که کنفرانس امسال می‌تواند بزرگ‌ترین رویداد ممکن برای سی دی پراجکت رد (CD Project RED) باشد.

چه انتظاراتی از نمایش بازی در E3 داریم؟

از آن‌جایی که روند ساخت بازی مراحل ابتدایی را طی کرده است، امسال می‌توانیم انتظار تریلرهای بیشتری را داشته باشیم. بازی Cyberpunk 2077 قطعا یک بازی جهان‌آزاد بزرگ با پتانسیلی زیاد است که می‌تواند انتهایی باز داشته باشد که کنجکاوی بازی‌بازان را تحریک کند. المان‌های نقش‌آفرینی بازی همگی تعیین‌کننده هستند و بسته به تصمیمات شما، تغییرات بزرگی در بازی ایجاد می‌کنند. امیدواریم که در مراسم پیش رو اطلاعات بیشتری از سیستم هک و فضای سایبرپانکی بدست آوریم. از طرفی دیگر، مشاهده‌ی مکانیزم پرواز و راندن خودرو نیز بسیار جذاب هستند.

در نهایت، مهم‌ترین نکته و موردی که می‌تواند همه‌ی ما را هیجان‌زده کند، مشخص شدن تاریخ انتشار بازی است. به نظر شما در این مراسم چه مواردی از بازی Cyberpunk 2077 مشاهده می‌شود و چه اطلاعاتی منتشر خواهد شد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *