- دسته‌بندی نشده

پیش‌بینی پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ توسط گروه NPD

پیش‌بینی پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ توسط گروه NPD

با پایان رویداد بزرگ E3 2019، گروه آماری NPD تصمیم گرفته است تا پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ میلادی را پیش‌بینی کند. آیا می‌توانید پرفروش‌ترین بازی‌های ۲۰۱۹ آمریکا را حدس بزنید؟

با توجه به پیش‌بینی آقای مت پیسکاتلا (Mat Piscatella) که با در نظر گرفتن مواردی مانند میزان تقاضا و پیش‌فروش بدست آمده است، بازی Call of Duty: Modern Warfare با اقتدار پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۱۹ در آمریکا خواهد بود. پس از عنوان جدید و مورد انتظار اکتیویژن (Activision)، به ترتیب شاهد بازی‌های ورزشی NBA 2K20 و Madden NFL 20 در جایگاه‌های دوم و سوم هستیم. در نهایت بازی‌های Borderlands 3 و Star Wars: Jedi Fallen Order به پنج عنوان صدر فهرست پایان می‌دهند.

دیگر بازی‌های فهرست آقای پیسکاتلا نیز شامل Mortal Kombat 11 ،Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint ،Death Stranding ،Kingdom Hearts III و Super Mario Maker 2 می‌شوند.

به طور کلی، با این‌که آقای پیسکاتلا بعید می‌داند که مجموع فروش این عناوین به سطح بازی‌های سال گذشته برسد، اما وی معتقد است که با عملکرد قدرتمندی طرف خواهیم بود. همچنین به گفته‌ی نماینده‌ی گروه NPD، بازی The Outer Worlds یعنی ساخته‌ی جدید ابسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) نیز احتمالاً می‌تواند به ۱۰ عنوان برتر سال ملحق شود.

شما می‌توانید فهرست پرفروش‌ترین بازی‌ها از نظر فروش دلاری را در ادامه مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که دلیل غیبت عناوین Pokemon Sword & Shield، محاسبه‌ی جداگانه‌ی این بازی‌هاست. همچنین باید یادآور شویم که گروه NPD آمار دیجیتالی بازی‌های نینتندو را محاسبه نمی‌کند.

نظر شما چیست؟ آیا با پیش‌بینی آقای پیسکاتلا موافق هستید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *