- دسته‌بندی نشده

هوای بارانی به زودی به Gran Turismo Sports اضافه خواهد شد

هوای بارانی به زودی به Gran Turismo Sports اضافه خواهد شد

جدیدترین نسخه از شبیه‌ساز مسابقات رانندگی یعنی Gran Turismo Sports از زمان انتشار محتوا و به‌روزرسان‌های زیادی را دریافت کرده است. هنوز یک ماه از انتشار آخرین به‌روزرسان این بازی و اضافه شدن یک مسیر و منطقه‌ی جدید به این عنوان نمی‌گذرد. با این حال، به نظر می‌رسد تیم سازنده این بار به سراغ آب و هوای گرم و خشک این بازی رفته و قصد دارد شرایط را کمی مرطوب‌تر کند.

بازی Gran Turismo Sports به طور حتم در سطح بسیار بالایی قرار دارد ولی در بخش شرایط آب و هوایی کمی با مشکل روبه‌رو است. امروز ویدئوی جدیدی از محتوای به‌روزرسان بعدی بازی برروی توییتر منتشر شد و به نظر می‌رسد قرار است شاهد اضافه شدن شرایط جوی بارانی به این عنوان مسابقه‌ای باشیم.

این اطلاعات هنوز به صورت رسمی از سوی تیم سازنده تایید نشده است ولی ویدئوهای منتشر شده از صفحه‌ی مانیتور چند کاربر که در حال اجرای بازی هستند، شرایط محیط پس از هوای بارانی را به خوبی نشان می‌دهد. این که شرایط بارانی در به‌روزرسان بعدی به بازی اضافه می‌شود یا خیر هنوز مشخص نیست ولی با توجه به ویدئوی منتشر شده، به نظر می‌رسد زمان زیادی تا انتشار این ویژگی جدید باقی نمانده است.

بازی Gran Turismo Sports هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. شما می‌توانید ویدئوی کوتاه منتشر شده از آب و هوای بارانی در این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *