- دسته‌بندی نشده

نینتندو در حال ارزیابی شرایط برای سرویس استریم است

نینتندو در حال ارزیابی شرایط برای سرویس استریم است

تکنولوژی بسیار سریع حرکت می‌کند و این تنها نکته‌ی ترسناک موضوع است. در مدت زمانی نه‌چندان دور، هیچ تکنولوژی به‌خصوصی در رابطه با بازی‌های ویدئویی وجود نداشت. اما در زمان حال، تکنولوژی‌ها قسمت بسیار بزرگی از بازار فروش بازی‌های ویدئویی را به خود اختصاص داده‌اند. این تحول بزرگ در زمینه‌های مختلفی رخ داده‌ است که از جمله‌ی آنان می‌توان به سرویس استریم اشاره کرد.

بسیاری از شرکت‌های بزرگ و مطرح جهان، سرویس‌ استریم را برای کنسول‌های خود ارائه کرده‌اند که از جمله‌ی آنان می‌توان به سرویس ابری ایکس کلاود مایکروسافت (Microsoft’s xCloud)، سرویس جدید استریم گوگل استدیا (Google’s Stadia) و سرویس PlayStation Now سونی اشاره کرد. این سرویس‌های مذکور، توانسته‌اند تا به‌حال مقبولیت زیادی را کسب کنند؛ هر چند که در آنان کمبودهایی نیز احساس می‌شود. حال در مورد نینتندو چگونه فکر می‌کنید؟ این شرکت بزرگ نیز طی مصاحبه‌ای که در پایین به آن خواهیم پرداخت، گفته که در حال ارزیابی شرایط برای ارائه‌ی سرویس استریم است.

در طی مصاحبه‌ای که آقای چارلی اسکیبتا (Charlie Scibetta)، مدیر ارشد ارتباطات شرکت نینتندوی آمریکا با سایت تک‌کرانچ (TechCrunch) داشته، تایید کرده است که شرکت نینتندو به‌صورت بسیار فعالی بر روی این سرویس کار می‌کند. او اطمینان داد که شرکت نینتندو از همین حالا بر روی فروش عمده و اینترنتی این سرویس تمرکز کرده است. در پایین می‌توانید صحبت‌های آقای چارلی اسکیبتا را مشاهده کنید.

مسلماً در این بازه‌ی زمانی، سرویس استریم یکی از جالب‌ترین تکنولوژی‌ها است. کمپانی نینتندو نیز چشم‌اندازی نزدیک به این سرویس دارد و در حال ارزیابی شرایط برای این سرویس است.

ایشان در ادامه گفتند:

ما در حال حاضر هیچ فناوری خاصی را برای اتخاذ در زمینه‌ی سرویس استریم نداریم. این سرویس فقط به صورت فیزیکی عرضه می‌شود و شما کاربران می‌توانید آن را از طریق فروشگاه اینترنتی ما بخرید.

به طور کلی، شرکت نینتندو در زمینه‌ی تغییرات فنی، بسیار کند حرکت می‌کند. حال این شرکت قصد دارد اعلام کند که عرضه‌ی این سرویس چقدر طول می‌کشد و این در زمانی است که همه‌ی طرفداران این شرکت، بسیار مشتاق شنیدن خبرهای جدید هستند. همچنین شما کاربران همیشگی گیمفا می‌توانید اخبار مربوط به این شرکت را در این نشانی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *