- دسته‌بندی نشده

نینتندو به شایعات حول محور نسخه‌ی جدید سوییچ واکنش نشان داد

نینتندو به شایعات حول محور نسخه‌ی جدید سوییچ واکنش نشان داد

طی هفته‌ی گذشته، شایعات بسیاری حول محور توسعه‌ی نسخه‌ی کوچکتر از کنسول بازی سوییچ به گوش رسیده است. حال طی کنفرانس خبری که در شب گذشته شرکت نینتندو برگزار کرد، این کمپانی توضیحاتی را نسبت به این شایعات ارائه کرد.

طی هفته‌ی گذشته شایعاتی به گوش رسید که از احتمال توسعه‌ی یک نسخه‌ی کوچکتر از کنسول شرکت نینتندو یعنی سوییچ خبر می‌دادند. حال شرکت نینتندو با توضیحات زیر، به این شایعات واکنش نشان داد:

ما از گزارشاتی که نسبت به این موضوع ارائه شده است، آگاه هستیم. دادن پاسخ قطعی به این شایعات و پرسش‌ها می‌تواند علاوه بر گرفتن عنصر غافلگیری از طرفدارهایمان، تاثیر منفی را نیز برروی سود و سهام ما و سهامدارانمان بگذارد. با این حال ما این قضیه را روشن میکنیم که همواره در حال توسعه‌ی سخت‌افزار هستیم.

شایعات حول محور توسعه‌ی کنسول جدید نینتندو از زمانی صورت گرفت که این شرکت تغییراتی را در خط تولید کنسول نینتندو سوییچ در شرق چین ایجاد کرد. شایعه‌ای که با توجه به این تغییرات شکل گرفت، ابتدا تولید یک نسخه‌ی کوچک‌تر از کنسول نینتندو سوییچ البته با سخت‌افزار حال حاضر این کنسول و همچنین یک نسخه‌ی قوی‌تر اما با ظاهر و همچنین قابلیت‌های نسخه‌ی کنونی.

با توجه به ضعف سخت‌افزاری این کنسول بازی، بعید نبود که شرکت نینتندو چنین تصمیمی را اتخاذ کند. البته کنسول نینتندو سوییچ از زمان عرضه خود تا به حال، بهینه‌سازی‌های بسیاری را به لطف اورکلاک پردازنده‌ی مرکزی و گرافیکی خود از سوی شرکت نینتندو در بخش عملکرد سخت‌افزاری تجربه کرده است که بر اساس آمار و بررسی‌ها، این کنسول بازی بهبودی ۸۰ درصد را از ابتدای عرضه‌ی خود تا به اینجا در بخش توان سخت‌افزاری تجربه کرده است. البته شرکت نینتندو هرگز به صورت رسمی در رابطه با موضوع اورکلاک اطلاعات رسمی ارائه نداد.

با این حال به نظر می‌رسد شرکت نینتندو با عرضه‌ی نسخه‌ی مینی سوییچ، جایگزین برای کنسول ۳DS خود عرضه کند و همچنین با عرضه‌ی یک نسخه‌ی قوی‌تر، بستر عالی را برای عرضه‌ی عناوین بزرگ روز برروی این کنسول دستی فراهم کند. در هر صورت تمام این‌ها در حد حدس و گمان بوده و باید تا زمانی نامعلوم و پاسخ رسمی شرکت نینتندو صبر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *