- دسته‌بندی نشده

نقشه‌ی رایگان دیگری برای بازی Battlefield 5 منتشر شد

نقشه‌ی رایگان دیگری برای بازی Battlefield 5 منتشر شد

اگر از طرفداران بازی Battlefield 5 باشید خبر خوبی برای شما داریم، چرا که امروز نقشه‌ی جدید بازی با نام Al Sundan به همراه به‌روزرسانی جدید Chapter 4: Defying the Odds در دسترس کاربران قرار گرفت.

این نقشه‌ی جدید که شاید از دید بازی‌بازان آشنا به نظر برسد، مکانی در شمال آفریقا را برای کاربران آماده‌ی نبرد کرده است. در اصل، علت این آشنایی نیز اضافه کردن این نقشه از مرحله‌ی Behind Enemy Lines در بخش تک‌نفره‌ی بازی به بخش چندنفره است. نقشه‌ی Al Sundan با نام «نقشه‌ی همه‌کاره» معرفی شد؛ چرا که می‌توانید سبک‌های متنوعی برای بازی در آن به کار ببرید. در این نقشه تعداد زیادی وسیله نقلیه و هواپیما نیز وجود دارد و همچنین ۶ نقطه‌ی متفاوت Capture Point را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. نقشه حاوی مکان‌های وسیع و بزرگی است برای همین استودیوی دایس (DICE) پیشنهاد کرده است تا هرگز به صورت مستقیم در این میادین شروع به دویدن نکنید و برای پوشش از نارنجک‌های دودزا استفاده کنید.

این نقشه دو نوع بازی Team Deathmatch و Squad Conquest را برای شما مهیا کرده است. استودیوی دایس دلیل پشتیبانی نکردن از حالت‌ها دیگر را عدم پایداری این نقشه‌ی جدید در برخی مواقع می‌داند که به گفته‌ی آن‌ها این مشکل در آینده‌ی نزدیک حل می‌شود. نقشه‌ی بعدی بازی Marita نام دارد که در ماه آینده در دسترس قرار می‌گیرد و در یونان واقع است. بعد از آن نیز نقشه‌ی Operation Underground به بازی اضافه ‌می‌شود که تماما در بخش خطوط زیرزمینی مترو جریان دارد و برای انتشار در ماه سپتامبر میلادی برنامه‌ریزی شده است. در صورتی که تمایل دارید شما را به مطالعه‌ی نقد و بررسی این بازی را به قلم مهدی رضایی دعوت می‌کنیم. برای پیگیری اخبار و جزئیات بیشتر از این بازی با گیمفا همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *