- دسته‌بندی نشده

نخستین بروزرسانی Super Mario Maker 2 بسیار مبهم است

نخستین بروزرسانی Super Mario Maker 2 بسیار مبهم است

نخستین بروزرسانی بازی Super Mario Maker 2 امروز منتشر شده و محتوای آن بسیار مبهم است؛ در ادامه با وب‌سایت خبری گیفا همراه باشید.

بازی Super Mario Maker 2 به تازگی به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده و تجربه‌ی شگفت‌انگیزی را برای طرفداران سبک دوبعدی پلتفرمر به ارمغان آورده است. همچنین بازی Super Mario Maker 2 مورد تحسین منتقدین نیز واقع شده و در حال حاضر متای بسیار عالی ۸۹ را کسب کرده است که باعث غافلگیری طرفداران نشده است زیرا بسیاری از طرفداران انتظار چنین موفقیتی را از این بازی داشتند. اما Super Mario Maker 2 نیز از دیگر بازی‌ها مستثنی نبوده و مشکلاتی را در زمان عرضه به همراه داشته است. این مشکلات هرچند اندک باشند، ولی نیاز به برطرف‌ سازی و انتشار بروزرسانی‌هایی از طرف توسعه‌دهندگان این بازی را دارند.

نینتندو اولین بروزرسانی Super Mario Maker 2 را با نام بروزرسانی ۱.۰.۱ (Update 1.0.1)، منتشر کرده و محتوای آن را پرداختن به بعضی از مشکلات بازی خوانده است. اما دقیقا مشخص نکرده است که به کدام یک از مشکلات بازی پرداخته است و بازی‌بازان نیز به دلیل سبک کاری خاص نینتندو، نمی‌توانند آن‌ها را حدس بزنند. توضیحات بروزرسانی نیز به صورت جملات کوتاه و حتی در بعضی مواقع تک‌کلمه‌ای و بسیار مبهم است که توضیحات آن شامل مواردی مانند: «برطرف‌سازی برخی از مشکلات بازی برای ساختن تجربه‌ای لذت‌بخشتر»؛ این توضیحات می‌توانند هر مفهومی را با خود به همراه داشته باشند و کسی نیست که از تجربه‌ای لذت‌بخشتر خوشش نیاید.

بروزرسانی‌های بعدی می‌توانند بزرگتر باشند زیرا اطلاعات موجود به اضافه شدن بخش چندنفره‌ی کوآپ، اشاره دارند.

بازی Super Mario Maker 2 به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده است و شما می‌توانید نمرات بازی را از این نشانی مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *