- دسته‌بندی نشده

میزان پیش‌فروش بازی Cyberpunk 2077 از The Witcher 3 پیشی گرفته است

میزان پیش‌فروش بازی Cyberpunk 2077 از The Witcher 3 پیشی گرفته است

با وجود اینکه رویداد E3 2019 از حد انتظارات بسیاری پایین‌تر بود، اما بازی Cyberpunk 2077 توانست یکی از بهترین نمایش‌های مراسم امسال را به خود اختصاص دهد. پس از مشخص شدن تاریخ عرضه‌ی این عنوان، بسیاری دست به پیش‌خرید آن زده‌اند تا مطمئن باشند که از همان ابتدا آن را تجربه خواهند کرد. حال اما طبق گفته‌ی یکی از موسسان استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، میزان پیش‌فروش این عنوان از بازی The Witcher 3 نیز پیشی گرفته است.

معمولا میزان پیش‌فروش بازی‌ها یک معیار مناسب برای سنجش موفقیت یا عدم موفقیت آن‌ها پس از عرضه به شمار می‌رود. حال به نظر می‌رسد که بازی Cyberpunk 2077 نیز قرار است با موفقیت بسیار زیادی در این زمینه روبرو باشد. یکی از موسسین استودیوی سی‌دی پراجکت رد، آقای مارسین ایوینسکی (Marcin Iwinski)، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود در رابطه با میزان پیش‌فروش عنوان Cyberpunk 2077 این‌گونه گفته است:

پیش‌فروش بازی Cyberpunk 2077 بسیار بیشتر از The Witcher 3 بوده است.

با وجود انتظار و هیجان بالای بسیاری از بازی‌بازان نسبت به این عنوان، انتظار می‌رفت که با اعداد نسبتا بالایی در رابطه با پیش‌فروش بازی Cyberpunk 2077 روبرو باشیم. اما به نظر می‌رسد که حضور آقای کیانو ریوز، بازیگر مشهور سینما، هنگام نمایش این عنوان باعث شده تا این اعداد حتی فراتر از انتظارات قبلی نیز بروند.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ ( ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ ،اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *