- دسته‌بندی نشده

موسیقی‌های بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون در دسترس قرار دارند

موسیقی‌های بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون در دسترس قرار دارند

امروز برای اولین بار و به صورت رسمی، موسیقی‌های بازی Mortal Kombat 11 برای دانلود در دسترس بازی‌بازان قرار گرفتند.

بازی Mortal Kombat 11 در اواخر نسل هشتم عرضه شد و حسن ختامی تمام عیار برای سبک مبارزه‌ای محسوب می‌شد. بازی از هر نظر یک عنوان کامل بود و تنها ایرادی که می‌توان به آن گرفت، پرداخت‌های درون برنامه‌ای هستند. از بخش‌های فوق‌العاده‌ی بازی می‌توان به موسیقی‌های هیجان‌انگیز آن اشاره کرد که امروز در دسترس عموم قرار گرفته است.

مجموعه‌ی موسیقی‌های این بازی شامل ۳۶ قطعه می‌شود که بسیار عالی به نظر می‌رسند. شاید نتوان موسیقی‌های این بازی را شاهکار دانست ولی قطعا اگر جزو هوادران این سری هستید، موسیقی‌های آن را نباید از دست بدهید. برای دانلود و گوش‌دادن به این قطعه‌های کافی است از این لینک اقدام کنید.

سازنده‌ی موسیقی‌های این بازی چنین گفته است:

با این که شیوه و سبک سری Mortal Kombat با قبل کمی متفاوت است، ولی من برای ۲۰ سال طرفدار این مجموعه بودم و با سبک بازی‌های مبارزه‌ای حال حاضر نیز آشنایی دارم، در نتیجه توانستم موسیقی‌هایی درخور شان و سبک Mortal Kombat 11 بسازم.

جالب است که بدانید موسیقی‌های نسخه‌های دوم و سوم این سری، بیشترین تاثیر را برروی من برای ساخت موسیقی‌های این نسخه داشتند. این بازی‌ها موسیقی سبک الکترونیک را با سبک شرقی مخلوط کردند و حاصلشان واقعا گوش‌نواز است. به دلیل آن که شخصیت‌های زیادی در بازی حضور داشتند، من از آلات موسیقی آسیای شرقی، خاورمیانه، آفریقای شمالی و ابزار موسیقی مربوط به ارمنستان نیز استفاده کردم.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه (۲۳ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان و خون جاری خواهد شد… | نقد و بررسی بازی Mortal Kombat 11 برای شما عزیزان مهیا شده است. همچنین اگر جزو کسانی هستید که عادت دارند مسابقات و مبارزات خود را به مرگ‌بارترین حالت ممکن خاتمه دهید، می‌توانید راهنمای اجرای حرکات تمام‌کننده‌ی این بازی با نام ساده نخواهی مرد! | راهنمای اجرای تمام Fatality ها در Mortal kombat 11 را نیز مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *