- دسته‌بندی نشده

مراحل توسعه‌ی بازی Babylon’s Fall به خوبی پیش می‌رود

مراحل توسعه‌ی بازی Babylon’s Fall به خوبی پیش می‌رود

استودیوی پلاتینیوم‌گیمز (Platinum Games) در حال حاضر چند بازی در دست ساخت دارد. یکی از این عناوین بازی Astral Chain است که حدود دو ماه دیگر عرضه خواهد شد. بازی بعدی Bayonetta 3 عنوان انحصاری نینتندو سوییچ است که هم‌اکنون مراحل توسعه‌ی خود را طی می‌کند. علاوه بر این بازی‌ها، پلاتینیوم‌گیمز چند عنوان معرفی نشده نیز در دست ساخت دارد.

یکی از عناوینی که پیش از این معرفی شده، بازی Babylon’s Fall است. پلاتینیوم‌گیمز با همکاری شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در حال ساخت آن است. این بازی ابتدا در مراسم E3 2018 با نمایش تریلری معرفی گردید، اما از آن زمان تاکنون اطلاعات زیادی از Babylon’s Fall منتشر نشده است.

به تازگی، آقای آتسوشی اینابا (Atsushi Inaba) رییس استودیوی پلاتینیوم‌گیمز، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Gematsu توضیحاتی در مورد این بازی ارائه داده است. وی تایید کرد تا زمانی که اسکوئر انیکس به عنوان ناشر Babylon’s Fall اجازه ندهد، اطلاعات جدید از بازی به اشتراک گذاشته نخواهند شد. همچنین وی توضیح داد که مردم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی باید کمی صبر کنند. با این حال، وی تاکید کرد که مراحل ساخت Babylon’s Fall به خوبی پیش می‌رود.

صحبت‌های اینابا:

متاسفم، انتشار اطلاعات جدید از بازی به اسکوئر انیکس مربوط است. بنابراین اگر شما کمی صبر داشته باشید، من قدردان شما خواهم بود. با این حال، در حال حاضر مراحل ساخت Babylon’s Fall به خوبی پیش می رود.

هنگامی که از اینابا در مورد احتمال لغو شدن بازی سوال شد، اینابا خندید و گفت:

نه، بازی در شرایط خوبی قرار دارد. می‌توانم به شما اطمینان دهم که مراحل توسعه به خوبی پیش می‌رود.

احتمال دارد در کنفرانس شرکت اسکوئر انیکس در رویداد E3 2019 اطلاعات جدیدی از بازی منتشر شود. Babylon’s Fall در تاریخی نامشخص برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *