- دسته‌بندی نشده

مدیرعامل پلی‌استیشن: سرویس PlayStation Now نقش پررنگی را در آینده‌ی شرکت سونی ایفا خواهد کرد

مدیرعامل پلی‌استیشن: سرویس PlayStation Now نقش پررنگی را در آینده‌ی شرکت سونی ایفا خواهد کرد

سال‌ها پیش شرکت سونی سرویس PlayStation Now را به عنوان یکی از نخستین سرویس‌های استریم بازی معرفی و منتشر کرد. حال اما پس از گذشت چندین سال، آقای جیم رایان (Jim Ryan)، مدیرعامل پلی‌استیشن، در مصاحبه‌ی جدید خود از نقش مهم PlayStation Now در آینده‌ی شرکت سونی گفته است.

قابلیت استریم کردن بازی‌ها، به عنوان یکی از مهمترین ویژگی‌های نسل‌ها و سال‌های آینده‌ در صنعت بازی‌های ویدئویی شناخته می‌شود. با وجود تمام مشکلاتی که بر سر راه پیشرفت این قابلیت وجود دارد، می‌بینیم که شرکت‌های بزرگی همچون ماکروسافت و گوگل با ارائه‌ی سرویس‌های Xbox Game Pass و استیدیا (Stadia) سعی می‌کنند تا از این قابلیت بهترین استفاده را برده و به بهترین نحو از آن بهره ببرند.سرویس PlayStation Now نیز به عنوان نماینده‌ی شرکت سونی در این حوزه، چند سالی است که برای کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. یکی از خرده‌هایی که بسیاری از منتقدین به شرکت سونی می‌گیرند، نپرداختن به میزان کافی به PlayStation Now است و معتقدند که این سرویس جای پیشرفت‌های بسیاری دارد.

مدیرعامل بخش پلی‌استیشن شرکت سونی یعنی آقای جیم رایان، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود در رابطه با برنامه‌ی کلی این شرکت برای آینده‌ی قابلیت استریم بازی‌های ویدئویی صحبت کرده است.

طی چند سال اخیر در بخش‌های مختلف رسانه، استفاده‌های متعددی را از قابلیت استریم دیده‌ایم. صنعت بازی‌های ویدئویی نیز به احتمال بسیار چنین راهی را در آینده خواهد پیمود. ما اعتماد بسیار زیادی به PlayStation Now داریم و امیدواریم تا در سال جاری و سال‌های پیش‌رو، شاهد پیشرفت بسیاری زیاد این سرویس باشیم.

در حال حاضر می‌دانیم که دو شرکت بزرگ سونی و ماکروسافت قصد دارند تا با همکاری یکدیگر، پیشرفت‌های بسیاری را در زمینه استریم بازی‌های ویدئویی حاصل کنند. با وجود محبوبیت بالای این قابلیت، موانع بسیاری بر سر راه آن قرار دارند و باید ببینیم که شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی چگونه با آن‌ها کنار خواهند آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *