- دسته‌بندی نشده

مدت زمان بازی Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

مدت زمان بازی Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

امروز بالاخره مشخص شد که برای اتمام بازی Call of Duty: Modern Warfare به چه مدت زمان نیاز دارید.

هنگامی که در رابطه با مدت زمان دقیق بخش داستانی بازی Call of Duty: Modern Warfare سوال شد، سازندگان بیان کردند که نمی‌توانند زمان مشخصی را اعلام کنند؛ چرا که هنوز بازی روند ساخت را به اتمام نرسانده و معلوم نیست که در آینده چه مواردی تغییر کنند. همچنین بیان شد که درجه‌ی سختی بازی نیز می‌تواند تاثیرگذار باشد. ولی موردی که مهم است، اعلام شدن این موضوع بود که Call of Duty: Modern Warfare همانند دیگر نسخه‌های این سری خواهد بود و بخش داستانی شامل ۵ تا ۹ ساعت گیم‌پلی را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد.

صحبت از بخش داستانی شد، باید خدمت تمامی شما عزیزان عرض کنم که Call of Duty: Modern Warfare دارای داستانی کاملا مجزا از نسخه‌ی چهارم سری Call of Duty را روایت می‌کند ولی در آن شاهد شخصیت‌ها و چهره‌هایی آشنا خواهیم بود. هنوز اطلاعات زیادی از بخش داستانی در دسترس نیست ولی مطلع هستیم که این قسمت بسیار خشن، خونین و واقع‌گرایانه‌ خواهد بود.

تمامی مواردی که از این بازی شنیده می‌شود، نوید یک نسخه‌ی معرکه و بازگشتی غرورآمیز را برای سری Call of Duty می‌دهد. بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *