- دسته‌بندی نشده

قابلیت شخصی‌سازی پوشش قهرمانان در Marvel’s Avengers وجود خواهد داشت

قابلیت شخصی‌سازی پوشش قهرمانان در Marvel’s Avengers وجود خواهد داشت

یکی از بازی‌هایی که در این چند روز اخیر با ویدئوها و تصاویر منحصر به فرد خود، توجه‌ی افراد زیادی را جذب کرده است عنوان Marvel’s Avengers شناخته می‌شود که در حال حاضر توسط شرکت بازی‌سازی اسکوئر انیکس (Square Enix) ساخته و توسعه داده می‌شود. حال به تازگی اخبار و گزارش‌هایی مبنی بر امکان شخصی‌سازی لباس‌ها و پوشش‌های قهرمانان این بازی در دسترس قرار گرفته‌اند که بسیاری را شگفت زده و خوشحال کرده‌اند.

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Marvel’s Avengers در سبک اکشن و ماجراجویی است که به صورت تک‌ نفره در بخش اصلی داستانی و البته همکاری چهار نفره در ماموریت‌های فرعی در حال توسعه است. این عنوان که توسط استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) ساخته می‌شود، تا به الان توجه‌ی افراد زیادی را به خود جذب کرده است.

حال به تازگی اخبار و گزارش‌های منتشر شده‌اند که بیان می‌کنند بازی‌بازان و کاربران در عنوان Marvel’s Avengers قادر خواهند بود تا پوشش قهرمانان خود را شخصی سازی کرده و تغییر دهند. به این معنا که امکان دارد پوشش قهرمان شما با دیگر دوستانتان کامل متفاوت باشد. این ویژگی شما را قادر می‌سازد تا شخصیت‌هایی مثل کپتان آمریکا را در ظاهرها و پوشش‌های بسیار مختلف و متنوعی شاهد باشید.همان‌طور که می‌دانید، بازی‌بازان و کاربران در عنوان Marvel’s Spider-Man قادر بودند که لباس‌های شخصیت اصلی بازی را تغییر دهند و این ویژگی توجه‌ی افراد زیادی را جذب کرده بود. حال به نظر می‌رسد با اضافه شدن این ویژگی به بازی Marvel’s Avengers نیز، طرفداران و هواداران زیادی مجذوب بخش شخصی سازی ظاهر قهرمانان شوند.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌ی شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا عرضه می‌شود. همچنین پیش خرید این بازی به کاربران پلی‌اسیتشن ۴ اجازه می‌دهد تا زودتر از سایر کاربران به نسخه‌ی بتا بازی و سایر ویژگی‌های آن دسترسی داشته باشند.

همچنین بد نیست بدانید که طبق اخبارهای در دسترس قرار گرفته، بازی Marvel’s Avengers یک بازی جهان باز نخواهد بود. در عوض، جهان بازی به مناطف مختلف کوچکتر تقسیم شده‌اند تا حس یک عنوان جهان باز را به بازی‌بازان ببخشد، اما همه‌ی آن‌ها با هم مرتبط نخواهند بود. در هر صورت به نظر می‌رسد شاهد یک عنوان بی‌نظیر و منحصر به فرد در صنعت بازی‌سازی در سال ۲۰۱۹ باشیم که توجه‌ی افراد زیادی را تا به الان به خود جذب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *