- دسته‌بندی نشده

فضای مورد نیاز بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled برروی کنسول‌ها مشخص شد

فضای مورد نیاز بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled برروی کنسول‌ها مشخص شد

سازندگان بازی جذاب Crash Team Racing Nitro-Fueled به تازگی از فضای مورد نیاز آن برروی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ خبر دادند که می‌تواند برای طرفداران بسیار مهم باشد. برای مشاهده‌ی جزئیاتی در این خصوص در ادامه با ما همراه باشید.

برخی از عناوین قدیمی نزد بسیاری از بازی‌بازان هیچوقت تکراری نمی‌شوند و با وجود گذشت زمان، تازگی و جذابیت خود را حفظ می‌کنند. به جرات می‌توان گفت که همه‌ی بازی‌بازان با بازی Crash Team Racing آشنایی دارند و این عنوان باعث سرگرم شدن افراد زیادی در گذشته بود. همان‌طور که اطلاع دارید، قرار است نسخه‌ای جدید از این بازی تحت عنوان Crash Team Racing Nitro-Fueled کمتر از یک ماه دیگر در اختیار دوست‌داران آن قرار گیرد. تغییرات محیطی این عنوان نسبت به نسخه‌ی قدیمی را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

به نقل از سازندگان، فضای مورد نیاز این بازی برروی نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان به ترتیب ۵٫۷ و ۱۵ گیگابایت خواهد بود که این مقدار کمتر از چیزی است که بازی‌بازان انتظار داشتند. حجم مورد نیاز برای تجربه‌ی این عنوان برروی پلی‌استیشن ۴ نیز تقریبا با ایکس‌باکس وان برابر است. Crash Team Racing Nitro-Fueled در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ (۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های ذکر شده منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *