- دسته‌بندی نشده

فروش بازی Mordhau از مرز یک میلیون نسخه عبور کرد

فروش بازی Mordhau از مرز یک میلیون نسخه عبور کرد

استودیوی تریترنیون (Triternion) به تازگی آمار جدیدی از بازی Mordhau را منتشر کرده است که می‌تواند برای علاقه‌مندان به آن جالب توجه باشد. همچنین یک به‌روزرسانی برای این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این خصوص باشید.

Mordhau از سری عناوین مهیج به سبک مبارزه‌ای و اکشن است که حدود دو ماه پیش برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. ظاهرا در همین مدت کم این بازی به محبوبیت بالایی دست پیدا کرده است و عده‌ی زیادی در حال تجربه‌ی آن هستند. این بازی اتفاقات قرون وسطی را روایت می‌کند و شما در نقش یکی از مبارزان باید با مهارت و سلاح‌هایی که در اختیار دارید به جنگ با رقبا رفته و آن‌ها را از میان ببرید. حالت بتل رویال این بازی نیز یکی از بخش‌های جذاب و پرطرفدار آن است. اگر از دوست‌داران عناوین به این سبک هستید، Mordhau را هرگز از دست ندهید.

به گفته‌ی سازندگان، از زمان عرضه‌ی این بازی تاکنون بیش از یک میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. این در حالی است که تا یک ماه قبل شاهد فروش ۵۰۰ هزار نسخه‌ای این عنوان بودیم. به همین مناسبت، تیم سازنده یک به‌روزرسانی را در اختیار بازی‌بازان قرار داده است که از محتویات آن می‌توان به یک نقشه و سلاح‌های جدید اشاره کرد. نقشه‌ی جدید Crossroads نام دارد که شما در آن باید با اسب دلخواهتان به نبرد با دشمنان بپردازید. در پایان می‌توانید نقد و بررسی عنوان مذکور را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *