- دسته‌بندی نشده

ظاهری شکسته | نقدها و نمرات نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Devil May Cry

ظاهری شکسته | نقدها و نمرات نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Devil May Cry

نمرات نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Devil May Cry به تازگی منتشر شده است که با هم مروری بر آن‌ها خواهیم کرد.

همانطور که می‌دانید بازی Devil May Cry به عنوان آغازگر این سری و در سال ۲۰۰۱ برای کنسول پلی استیشن ۲ منتشر شد. این بازی یکی از بهترین‌های سبک هک اند اسلش در زمان خود بود و در سال ۲۰۱۹ که جدیدترین نسخه‌ی این سری با نام Devil May Cry 5 منتشر شد، باری دیگر طرفداران را به کام لذت‌بخش خود کشاند و آن‌ها را غرق هیجان کرد. این بازی الهام‌بخش بازی‌هایی مانند Bayonetta بود و در حال حاضر از محبوبیت بسیاری در بین بازی‌بازان برخوردار است. حدود چند ماه پیش بود که شرکت کپکام از پورت این بازی برای پلتفرم نینتندو سوییچ و عرضه‌ی آن در تابستان امسال خبر داد، حال به تازگی نمرات این بازی برای نینتندو سوییچ منتشر شده است که در قسمت پایین می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

Video Chums 8/10

بازی Devil May Cry یک بازی اکشن شاهکار است که در استحکام و محبوبیت آن شکی نیست. حال شما می‌توانید هنگام حرکت کردن نیز آن را تجربه کنید. طرفدارن قدیمی و جدید باید برروی پلتفرم نینتندو سوییچ، سری به این عنوان بزنند.

Digital Chumps 7/10

ظواهر بازی Devil May Cry باید به عنوان بخشی از تاریخچه‌ی بازی‌های مدرن در نظر گرفته شود. پیدایش آن در بازی Resident Evil است، تکامل ناخودآگاه ژانر Beat em Up و نقطه‌ی آغاز زیر ژانر Stylish-Action، جلوه‌گاه نوآوری‌های خارق العاده‌ای هستند که در سال ۲۰۰۱ توسط پلی استیشن ۲ به نمایش درآمدند. برای اولین بار و در سال ۲۰۱۹، ممکن است بازی Devil May Cry بیش‌تر خسته کننده باشد تا سرگرم کننده اما نواقص این بازی آسودگی آن را با شهرتش اصلاح می‌کند.

Nintendo Life 7/10

درست مانند بازی Onimusha: Warlords ، بازی Devil May Cry تمام مواردی که در سال ۲۰۰۱ به این بازی شهرت و اعتبار بخشید را حفظ می‌کند در حالی که از روی یک قاعده‌ی خاص بعضی از عیب‌های خود را نیز می‌پوشاند. این شرم‌آور است که این نسخه در حد بازسازی بازی‌های Resident Evil و Resident Evil Zero برای این پلتفرم نیست. حتی نمی‌توان به این بازی عنوان ریمستر داد که برای پلتفرم نینتندو سوییچ بهینه‌سازی شده باشد اما برای طرفدارانی که خاطرات شیرینی از شکار شیاطین و دستیابی به رتبه‌ی S را دارند، هم‌ اکنون می‌توانند از ماجراجویی نوآورانه‌ی دانته در شکل دستی آن لذت ببرند.

Game Revolution 6/10

اگرچه این بازی عیب‌هایی دارد و چهارچوب آن مقداری منسوخ شده است اما اکنون به سادگی می‌توان بررسی کرد که این سری از آغاز خود تا به حال چه مقدار دستخوش تغییر و تحول شده است.

بازی Devil May Cry هم اکنون در دسترس پلتفرم نینتندو سوییچ قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *