- دسته‌بندی نشده

ظاهرا کارگردان بازی Mortal Kombat 11 به انتشار شخصیت Joker اشاره می‌کند

ظاهرا کارگردان بازی Mortal Kombat 11 به انتشار شخصیت Joker اشاره می‌کند

با توجه به گیم‌پلی بشدت روان، جلوه‌های بصری خیره‌کننده و لیستی عالی از مبارزان، Mortal Kombat 11 یکی از بهترین بازی‌های مبارزه‌ای حال حاضر محسوب می‌شود و همان‌طور که می‌دانید، این بازی بسته‌های الحاقی متفاوتی را پس از عرضه دریافت خواهد کرد. به این معنا که هنوز کار توسعه دهندگان با این عنوان تمام نشده است و شخصیت‌های جدیدی در دسترس بازی‌بازان قرار خواهند گرفت.

اخیرا لیستی از تمام شخصیت‌های بسته‌ی الحاقی بازی لو رفته بود که طبق شایعات مربوط به آن، Mortal Kombat 11 باید دارای ۱۳ جایگاه برای شخصیت‌های مربوط به بسته‌های الحاقی باشد. همانطور که می‌دانید اخیرا اولین بسته‌ی الحاقی از چند بسته‌ی الحاقی مرتبط شخصیت‌های Mortal Kombat 11 با محوریت Shang Tsung منتشر شد و در همان زمان نیز شخصیت Ash Williams برای Mortal Kombat 11 لو رفت. در خبر دیگری که پیش از این دو خبر در دسترس قرار گرفته بود نیز، از مبارزان جدید بازی Mortal Kombat 11 که عبارتند از Sindel ,Nightwolf و شخصیت Spawn رونمایی شد که تمامی آن‌ها در لیست لو رفته تمام شخصیت‌های بسته‌ی الحاقی بازی قرار دارند و تایید می‌کنند که این لیست می‌تواند معتبر باشد.

حال علاوه بر اینکه در این لیست نام Joker به چشم می‌خورد امروز آقای اد بون (Ed Boon)، کارگردان خلاق مجموعه بازی Mortal Kombat، در توییتر خود این‌گونه نوشت:

برای آن دسته از کاربرانی که نمی‌دانند باید بگویم که این جمله، بخشی از متن آهنگ Steven Miller با نام Joker است که البته یک کلمه‌ی کوچک از آن حذف شده است. با توجه به این توییتر جدید و نظراتی که کاربران برای آقای بون گذاشته‌اند، اصلا بعید نیست که شخصیت Joker به عنوان مبارز بعدی به بازی اضافه شود. تنها سوال معقول می‌تواند این باشد که این شخصیت در بسته اول مبارزان منتشر می‌شود یا بسته‌ی دوم؟ چرا که بر اساس اخبار Ash Williams و Terminator دو مبارز آخر از بسته‌ی اول مبارزان خواهند بود. خبرنگار سایت کامیک‌بوک با اضافه کردن چاشنی طنز در این‌باره می‌گوید:

بر سر زندگی خود شرط نمی‌بندم که Joker در بسته‌ی دوم مبارزان منتشر می‌شود ولی برروی خانه‌ام ؟ شاید!

بازی Mortal Kombat 11 هم اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی را در این نشانی مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *