- دسته‌بندی نشده

ظاهرا اکتیویژن در تلاش است Call of Duty: Modern Warfare را هرچه بیشتر بحث برانگیز بسازد

ظاهرا اکتیویژن در تلاش است Call of Duty: Modern Warfare را هرچه بیشتر بحث برانگیز بسازد

ظاهرا اکتیویژن تلاش دارد Call of Duty: Modern Warfare را هرچه بیشتر بحث برانگیز برای سرتیتر شدن اخبار منابع مطبوعاتی بسازد؛ در ادامه با وب‌سایت خبری گیمفا هراه باشید.

به نظر می‌رسد مایکل کاندری (Micheal Condrey)، رئیس سابق اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) و یکی از افرادی که در توسعه‌ی مجموعه Call of Duty دست داشته است، به تازگی اشاره‌ای مبنی بر این موضوع که اکتیویژن (Activision) به اینفینیتی وارد (Infinity Ward) فشار وارد می‌کند تا آن‌ها Call of Duty: Modern Warfare را هرچه بیشتر تاریک و بحث برانگیز بسازند تا موجب سرتیتر شدن برای خبرهای منابع مطبوعاتی شود، داشته است زیرا بحث و جدال باعث فروش می‌شود.

وی در مصاحبه‌ای با وب‌سایت خبری ونچربیت (Venturebeat)، زمانی که از او درباره‌ی این موضوع که Call of Duty: Modern Warfare مشوش‌کننده است سوال پرسیده شد، توضیح داد:

من هنوز عقیده دارم که بازی‌های رایانه‌ای مهمترین شکل هنر در حال حاضر است. من به تمام توسعه‌دهندگانی که در تلاش هستند بازی‌های خودشان را به عنوان جنبه‌ای گسترده و بازتابی از دید هنریشان ارائه دهند احترام میگذارم. به همین منظور Call of Duty: Modern Warfare یک چالش دشوار برای هر استودیویی است، مخصوصا اگر از سوی ناشر مجبور باشند که بازی‌ خود را هرچه بیشتر بحث برانگیز و تاریک برای سرتیتر شدن اخبار بسازند.

صحبت‌های کاندری چندان با چیزهایی که اینفینیتی وارد در گذشته بیان کرده است، سازگار نیست. آن‌ها چندین بار اعلام کرده‌اند که ما صد در صد آزادی کامل را در ساخت Call of Duty: Modern Warfare دارا هستیم. خب ما نباید انتظار داشته باشیم که اینفینیتی وارد بر ضد اکتیویژن صحبت کند و آن‌ها احتمالا هرگز صحبت‌های کاندری را تایید نخواهند کرد. همچنین اندکی نامشخص است که صحبت‌های کاندری یک فرض بوده و یا حقیقتا چیزی است که در مورد ساخت Call of Duty: Modern Warfare اطلاع دارد.

شما عزیزان می‌توانید توضیحات یکی از توسعه‌دهندگان این بازی در مورد قابلیت بازی میان‌پلتفرمی را از این نشانی مطالعه کنید.

Call of Duty: Modern Warfare قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۸ (مصادف با ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹) عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *