- دسته‌بندی نشده

طرح روی جلد و محتویات نسخه‌ی فیزیکی بازی Cyberpunk 2077 فاش شد

طرح روی جلد و محتویات نسخه‌ی فیزیکی بازی Cyberpunk 2077 فاش شد

اگرچه تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 هنوز مشخص نیست اما بسیاری بر این باور هستند که این بازی در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. حال به تازگی یک‌وب‌سات خرده‌فروشی لهستانی تصاویری از طرح روی جلد بازی Cyberpunk 2077 را منتشر کرده است.

کمتر از سه روز دیگر به آغاز رویداد E3 2019 باقی مانده و بسیاری از طرفداران بازی Cyberpunk 2077 بیصبرانه منتظرند تا طی این رویداد، در نهایت از تاریخ انتشار این بازی رونمایی شود. شایعات و گزارش‌های زیادی در این رابطه به گوش می‌رسد که بسیاری از آن‌ها از انتشار بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۱۹ خبر می‌دهند.

حال به تازگی یک‌وب‌سات خرده‌فروشی لهستانی تصاویری از طرح روی جلد بازی Cyberpunk 2077 را منتشر کرده است. اینکه تصویر مورد نظر واقعی باشد یا خیر، مشخص نیست اما بسیار مشابه طرح روی جلد بازی قبلی استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) یعنی The Witcher 3: Wild Hunt به نظر می‌رسند. همچنین از تصویر منتشر شده این طور به نظر می‌رسد که مربوط به نسخه‌ی Special Edition بازی باشند زیرا علاوه بر بازی اصلی، محتویاتی دیگر به مانند نقشه، کتابچه‌ی راهنمای بازی رومیزی Cyberpunk 2020، کتاب هنری، کارت پستال و چند عدد استیکر نیز در میان محتویات این نسخه مشاهده می‌شود.

در هر صورت همان طور که اشاره کردیم، رویداد E3 2019 نزدیک است و از آن‌جایی که استودیوی سی‌دی پراجکت در این رویداد حضور دارد، مطمئنا اطلاعات و جزئیات بیشتری از بازی Cyberpunk 2077 به دست خواهیم آورد و چه بسا در نهایت تاریخ انتشار این بازی نیز مشخص شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *