- دسته‌بندی نشده

صداگذار شخصیت گرالت می‌خواهد The Witcher 3 را برروی نینتندو سوییچ ببیند

صداگذار شخصیت گرالت می‌خواهد The Witcher 3 را برروی نینتندو سوییچ ببیند

ظاهراً شایعات مربوط به انتشار بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای نینتندو سوییچ تمامی ندارند. پس از لیست شدن نسخه‌ی نینتندو سوییچ عنوان تحسین شده‌ی سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) در چندین فروشگاه، حالا صداگذار شخصیت گرالت یعنی آقای داگ کاکل (Doug Cockle) نیز به این موضوع اشاره کرده است.

در طی اقدامی غیر منتظره و کاملاً غافلگیر کننده، آقای کاکل در توئیتر خود به این فروشگاه‌ها اشاره کرد و از طرفداران پرسید که آیا می‌خواهند گرگ سفید را برروی نینتندو سوییچ ببینند یا خیر. وی حتی حساب رسمی سی‌دی ‌پراجکت رد را نیز در توئیت خود تگ کرده است.

توئیت آقای کاکل را می‌توانید مشاهده کنید:

بقیه هم می‌خواهند این را ببینند…. 😉

توئیت جدید آقای کاکل، آتش شایعات نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی را دوباره شعله‌ور کرده و بحث‌های جدیدی را به وجود آورده است.

شاید جالب باشد بدانید که تیم فنی دیجیتال فاندری (Digital Foundry) نیز به تازگی مقاله‌ی جدیدی را در مورد امکان عرضه‌ی بازی برروی نینتندو سوییچ منتشر کرده است. سردبیر وب‌سایت یوروگیمر نیز پیش از لینک دادن به این مقاله اعلام کرد:

پیش از معرفی «کاملاً غیر منتظره‌ی» The Witcher 3 برای نینتندو سوییچ در هفته‌ی آینده. طرفداران نینتندو سوییچ خود را آماده کنند.

اگر این شایعات حقیقت داشته باشند، ما در طی E3 شاهد معرفی رسمی The Witcher 3: Wild Hunt برای کنسول ترکیبی نینتندو خواهیم بود.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *