- دسته‌بندی نشده

صداپیشه‌ی شخصیت بتمن انتظار دارد عنوان جدیدی از سری Batman: Arkham ساخته شود

صداپیشه‌ی شخصیت بتمن انتظار دارد عنوان جدیدی از سری Batman: Arkham ساخته شود

حدود ۴ سال از زمانی که استودیوی راک‌استیدی (Rocksteady Studios)، سازنده‌ی سری بازی‌های Batman Arkham، سومین نسخه از آن را با عنوان Batman: Arkam Knight منتشر کرد، می‌گذرد. از آن زمان تاکنون با وجود شایعات فراوانی که در اطراف این استودیو وجود دارد، آن‌ها همچنان در مورد پروژه‌ی بعدی خود سکوت کرده‌اند. چندی پیش شایعاتی مبنی بر در دست ساخت قرار داشتن بازی Superman منتشر گردیده بود، با این وجود راک‌استیدی این خبر را کاملا تکذیب کرد.

اخیر آقای کوین کانروی، صداپیشه‌ی شخصیت بتمن، در توییتر خود به این نکته اشاره کرده است که انتظار دارد بازی های بیشتری از سری Arkham توسط راک‌استیدی ساخته شود. توییتر رسمی استودیوی راک‌استیدی به مناسبت سالگرد انتشار بازی Batman: Arkham Knight در توییتی از طرفداران بازی تشکر کرده است. کانروی با نقل قول این توییت پاسخ داده که چرا ساخت ادامه‌ی این سری متوقف شده است.

به نظر می‌رسد که اگر در آینده استودیوی راک‌استیدی بخواهد دوباره به دنیای گاتهام بازگردد، کانروی بار دیگر به عنوان صداپیشه‌ی بتمن بازخواهدگشت. البته، حداقل در حال حاضر نباید این توییت را به نشانه ی ساخت نسخه‌ی جدیدی از سری Batman قلمداد کرد.

اگرچه این استودیو با دیگر در مراسم E3 سال جاری غایب بود و چیزی از پروژه‌ی آنها مشخص نشده، اما امیدواریم که برای شنیدن اطلاعات و اخبار کامل در مورد پروژه‌ی بعدی راک‌استیدی خیلی منتظر نمانیم.

نظر شما همراهان گیمفا در مورد بازی بعدی این استودیو چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *