- دسته‌بندی نشده

صحنه‌های سینمایی Avengers شالوده این عنوان خواهند بود

صحنه‌های سینمایی Avengers شالوده این عنوان خواهند بود

پس از گذشت سه هفته از معرفی رسمی بازی Avengers از سوی اسکوئر انیکس (Square Enix)، بالاخره سازندگان این اثر توضیحاتی را در رابطه با بخش داستانی و نحوه‌ی روایت این عنوان با طرفداران به اشتراک گذاشتند.

پس از معرفی رسمی Avengers در E3 2019، همچنان سوالات بسیاری در رابطه با سبک گیم‌پلی این اثر و همچنین نحوه‌ی روایت بخش داستانی آن، ذهن ما را درگیر کرده است. حال طی اطلاعات جدیدی که از سوی یکی از سران بخش بازی‌های ویدئویی شرکت مارول کامیکس (Marvel Comics) با طرفداران به اشتراک گذاشته شد، توانستیم جزئیات بیشتری از سبک و نحوه‌ی روایت داستان Avengers کسب کنیم.

بیل رزمن (Bill Rosemann)، معاون ریاست بخش بازی‌های ویدئوی شرکت مارول که وظیفه‌ی نظارت بر ساخت و توسعه‌ی بازی‌های مربوط به این شرکت را بر عهده دارد، طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که میان پرده‌های سینمایی بازی Avengers، شالوده‌ی این اثر بوده و شاهدی عنوانی در سبک اکشن و درام هستیم.

یکی از مواردی که باعث اتحاد مارول و کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) شد، علاقه‌ی دو شرکت به داستان سرایی‌ است. شالوده‌ی بازی‌های داستانی همراه با بخش تک‌نفره، میان پرده‌های درام و اکشن آن‌هاست و در بازی Avengers شما علاوه بر بخش تک‌نفره، نیاز شدیدی به این میان‌پرده‌ها در بخش چندنفره دارید که خود مربوط و روایط‌گر ادامه‌ی بخش تک‌نفره هست.

کریستال داینامیکس طی روز‌های گذشته تایید کرده بود که بخش اصلی داستانی این محصول تنها به صورت تک‌نفره قابل تجربه است و با توجه به این صحبت‌ها می‌توان به اهمیت میان‌پرده‌ها را در Avengers پی برد. البته کریستال داینامیکس اعلام کرده بود که امکان تجربه‌ی ماموریت‌های ویژه و فرعی به صورت چندنفره وجود خواهد داشت که البته با توجه به صحبت‌های رزمن، می‌توان تائید کرد که میان‌پرده‌های سینمایی در این بخش‌ها نیز حاضر خواهند بود.

بازی Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و احتمالا با توجه به برخی اطلاعات جدید برای سرویس استریم استدیا منتشر می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *