- دسته‌بندی نشده

شرکت Sonic Team سال ۲۰۲۱ میلادی را سال بزرگی برای خود می‌داند

شرکت Sonic Team سال ۲۰۲۱ میلادی را سال بزرگی برای خود می‌داند

از آخرین باری که دو بازی رسمی از سری بازی‌های Sonic the Hedgehog با نام‌های Sonic Mania و Sonic Forces منتشر شده‌اند، بیشتر از دو سال زمان می‌گذرد. در این مدت بازی‌های سبک جدیدی از سونیک نیز منتشر شده‌اند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به Team Sonic Racing اشاره کرد. امروز شرکت Sonic Team در اخبار جدیدی اعلام کرد که تا دو سال آینده بازی خاصی برای عرضه نخواهد داشت و برای عنواین بزرگ بیشتر باید تا سال ۲۰۲۱ میلادی منتظر بمانیم.

آقای تاکاشی ایزوکا (Takashi Iizuka)، رئیس استودیوی بازی‌سازی Sonic Team، طی مصاحبه‌ای با یکی از وب‌سایت‌های خبری بازی اعلام کردند:

سال ۲۰۱۷ میلادی برای ما سال بسیار بزرگی بود. سال بزرگ بعدی پیش‌رو سال ۲۰۲۱ خواهد بود چرا که این سال با جشن ۳۰ سالگی شرکت مصادف است و ما در حال آماده شدن هستیم.

وی در ادامه‌ی مصاحبه پس از مواجه شدن با این سوال که آیا در سال ۲۰۲۱ با عنوان بزرگ دیگری از شرکت روبه‌رو می‌شویم یا نه، جواب ساده‌ای داد: «شاید! ».

با اینکه تا سال ۲۰۲۱ فاصله‌ی زیادی مانده است ولی خب عناوین زیادی از این شرکت برای سرگرم شدن کاربران در دسترس قرار دارند، مانند بازی Team Sonic Racing که در شروع خبر به آن اشاره شد که شما می‌توانید نقدها و نمرات آن را در این نشانی مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *