- دسته‌بندی نشده

شخصیت Ash Williams برای Mortal Kombat 11 لو رفت

شخصیت Ash Williams برای Mortal Kombat 11 لو رفت

پس از معرفی آخرین بسته‌ی الحاقی Mortal Kombat 11 توسط استودیوی ندررلم (NetherRealm Studios)، شایعاتی مبنی بر حضور شخصیت محبوب Ash Williams از مجموعه کامیک‌ها و فیلم‌های محبوب Evil Dead، مطرح شد. حال به نظر می‌رسد با درز اطلاعات جدیدی از عنوان Mortal Kombat 11، این شایعات نیز رنگ حقیقت به خود گرفته‌اند.

در واقع این اطلاعات توسط یک تبلیغ رسمی در سایت گوگل و از سوی سایت رسمی مجموعه‌ی Mortal Kombat منتشر شده است. پس از وارد شدن به تبلیغ مورد نظر، شما وارد سایت اصلی بدون اشاره به شخصیت Ash Williams می‌شوید اما به نظر می‌رسد که استودیوی ندررلم در حال حاضر شروع به تبلیغ بسته‌ی الحاقی پیش‌روی آخرین محصول خود کرده است.

در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با حضور بروس کمپل (Bruce Campbell)، بازیگر نقش Ash Williams در سری مجوعه سریال‌ها، فیلم‌ها و همچنین بازی‌های ویدئویی Evil Dead در این بسته‌ی الحاقی ارائه نشده است.

شایعات حضور شخصیت Ash Williams از زمانی مطرح شد که لیست مربوط به حضور مبارزان جدید در بسته‌های الحاقی پیش‌رو بازی Mortal Kombat 11 لو رفت. همچنین فایل‌های نسخه‌ی نینتندو سوییچ عنوان Mortal Kombat 11 نیز علاوه بر تائید حضور Ash Williams، حضور شخصیت‌های مجموعه فیلم‌های Terminator را نیز تائید می‌کنند.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در ادامه شما را به مطالعه‌ی نقد و بررسی این عنوان با نام «و خون جاری خواهد شد…» به قلم آقای سعید آقابابایی دعوت می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *