- دسته‌بندی نشده

شخصیت جدید بازی Mortal Kombat 11 معرفی شد

شخصیت جدید بازی Mortal Kombat 11 معرفی شد

اخیرا لیستی از تمام شخصیت‌های بسته‌ی الحاقی بازی لو رفته بود که طبق شایعات مربوط به آن، اصلا بعید نبود شخصیت Joker به عنوان مبارز بعدی به بازی اضافه شود. تنها سوال معقولی که در این زمینه به ذهن ما می‌رسید، ابهام در مورد حضور این شخصیت در بسته اول مبارزان یا بسته‌ی دوم بود. اما سرانجام با خبری که جدیدا منتشر شد پرده از این راز برداشته می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید، مدتی است اولین بسته‌ی الحاقی از چند بسته‌ی الحاقی مرتبط با شخصیت‌های Mortal Kombat 11 با محوریت Shang Tsung منتشر شده است. حال طی خبری امروز مطلع شدیم که شخصیت جدید بازی در بسته اول مبارزان کسی جز Nightwolf نخواهد بود. خبر انتشار شخصیت Nightwolf مهر تایید دیگری بر لیست لو رفته است و در آن ذکر شد که شخصیت های دیگر بسته‌ی اول مبارزان Sindel و Spawn هستند. البته حساب توییتر آقای اد بون (Ed Boon)، کارگردان مجموعه بازی‌های Mortal Kombat، نیز به انتشار این شخصیت اشاره‌هایی کرده بود که در تکمیل آن، یکی از کاربران وب‌سایت رددیت (Reddit) با موشکافی جزئیات به‌روزرسانی جدید بازی برای رایانه‌های شخصی متوجه نشانه‌های بیشتری از این شخصیت شد. از جمله‌ی این نشانه‌ها می‌توان به مقدمه و معرفی شخصیت Nightwolf و همچنین نقش کمکی او در Tower‌های بازی اشاره کرد. این اطلاعات، دقیقا اطلاعاتی بودند که این کاربر قبل از انتشار بسته‌ی الحاقی مرتبط با شخصیت‌ Shang Tsung نیز در اختیار عموم قرار داده بود.

گیم‌پلی بشدت روان، جلوه‌های بصری خیره‌کننده و لیستی عالی از مبارزان، بازی Mortal Kombat 11 را به یکی از بهترین بازی‌های مبارزه‌ای حال حاضر تبدیل کرده است. این عنوان هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در صورتی که علاقه دارید می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی که تحت عنوان «و خون جاری خواهد شد… | نقد و بررسی بازی Mortal Kombat 11» برای شما عزیزان در وب‌سایت گیمفا آماده شده است را مطالعه‌ی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *