- دسته‌بندی نشده

شخصیت تیفا لاکهارت به Dissidia Final Fantasy NT’s اضافه می‌شود

شخصیت تیفا لاکهارت به Dissidia Final Fantasy NT’s اضافه می‌شود

حدود چند ماه پیش بود که شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix)، آنتاگونیست بازی Final Fantasy XIV را به این بازی مبارزه‌ای اضافه کرد. حال طی خبری مشخص شده است که شخصیت تیفا لاکهارت شخصیت الحاقی بعدی این بازی مبارزه‌ای خواهد بود. برای جزئیات بیش‌تر با گیمفا همره باشید.

طرفداران از دیدن تیفا لاکهارت در نسخه‌ی ریمیک Final Fantasy VII که دموی گیم‌پلی آن در جریان E3 2019 نشان داده شد، بسیار هیجان‌زده شدند. اما این تنها بازی‌ای نیست که تیفا با مشت‌های خود به استقبال آن می‌رود. او به کراس‌اور مبارزه‌ای Final Fantasy یعنی Dissidia Final Fantasy NT’s نیز ملحق می‌شود. تیفا لاکهارت یک شخصیت سرعتی است که به دیگر نمایندگان Finla Fantasy Vll یعنی Cloud and Sephiroth در بازی ملحق می‌شود. درست مثل بازی اصلی و ریمیک در دست توسعه، تیفا از قدرت مشت‌ها و پاهای خود مطلع است. او درون طوفانی جای گرفته که با حملات عریان و خشمگین ضربه‌های مشت آمیخته است. شما می‌توانید تریلر معرفی این شخصیت را در زیر مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P و ۶۰ فریم | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P و ۶۰ فریم

بازی Dissidia Final Fantasy NT هم‌اکنون در دسترس کنسول پلی استیشن ۴ و پلتفرم PC قرار دارد. تیفا لاکهارت فردا به نسخه‌ی آرکید این بازی اضافه می‌شود. برای سایر نسخه‌ها شما شانس این را دارید که این شخصیت را برای پلتفرم PC در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۸ (۲ جولای ۲۰۱۹) و فردای آن روز، آن را برای کنسول پلی استیشن ۴ خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *