- دسته‌بندی نشده

شایعه: Rainbow Six Quarantine بازی فضایی جدید شرکت یوبی‌سافت است

شایعه: Rainbow Six Quarantine بازی فضایی جدید شرکت یوبی‌سافت است

در حال حاضر احتمالا شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) قصد ندارد تا ادامه‌ای برای بازی Rainbow Six Siege منتشر کند، اما قطعا ادامه‌ی سری Rainbow Six در برنامه‌ی آن‌ها قرار دارد. طبق شایعات جدیدی که به تازگی منتشر شده است، این بازی جدید در فضا روایت می‌‌شود و به‌زودی معرفی میشود.

آقای جیسون شرایر (Jason Schreier) از وب‌سایت کوتاکو (Kotaku)، علاوه بر انتشار شایعه‌ی جدیدی که مربوط به بازی نقش آفرینی جدید شرکت یوبی‌سافت است، دست به انتشار شایعه‌ی جدیدی زده که در رابطه با سری محبوب Rainbow Six است. بازی جدید این سری با نام Quarantine قرار است تا پیش از پایان سال مالی جاری، که در ماه آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی به اتمام می‌رسد، منتشر شود. این شرکت پیش‌تر گفته بود که قصد دارد تا پیش از پایان این موعد، یک بازی بزرگ و جدید را معرفی و منتشر کند. معرفی این بازی نیز احتمالا برای رویداد E3 2019 برنامه‌ریزی شده است.

این بازی جدید، که ابتدا با نام رمزی Pioneer شناخته می‌شد، قرار بوده است توسط آقای الکس هاچینسون (Alex Hutchinson)، کارگردان عنوان Far Cry 4، توسعه داده شده و تنها مربوط به گشت و گذار در فضا و کشف مکان‌های مختلف آن باشد. بعدها اما هدف از عرضه‌ی آن تغییر یافته و به عنوان ادامه‌‌ای برای سری Rainbow Six در نظر گرفته شده است که به صورت چندنفره بوده و بیگانه‌های فضایی نیز در آن حضور دارند.

طبق شایعات، Rainbow Six Quarantine تنها بازی جدید شرکت یوبی‌سافت نبوده و قرار است که در کنفرانس E3 2019 این شرکت، شاهد رونمایی از یک بازی نقش آفرینی جدید به همراه نسخه‌ی جدید سری Watch Dogs باشیم. البته مورد آخر توسط حساب رسمی توئیتر این بازی تائید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *