- دسته‌بندی نشده

شایعه‌های پیرامون بازی Watch Dogs Legion تایید شدند

شایعه‌های پیرامون بازی Watch Dogs Legion تایید شدند

به نظر می‌رسد که شایعه‌ها در رابطه با بازی Watch Dogs Legion حقیقت داشته‌اند.

چند روز پیش، شایعه‌هایی به وجود آمدند که خبر از ساخت نسخه‌ی سوم سری Watch Dogs می‌دادند. البته مواردی از گیم‌پلی را نیز افشا می‌کردند که بسیار جاه‌طلبانه و جذاب بودند. در راس تمام این موارد، قابلیت کنترل شخصیت‌های معمولی شهر یا به اصطلاح NPCها بود. در قسمت زیر می‌توانید توضیح مختصر این شایعه و در این نشانی خبر کامل آن را مطالعه کنید.

شما می‌توانید به عنوان هر شخصیتی بازی را تجربه کنید. هر شخصیتی که در دنیای جهان آزاد بازی مشاهده می‌کنید، دارای مجموعه‌ی کاملی از انیمیشن‌ها، صداگذاری، رفتارهای متفاوت و منحصر بفردی هستند که به وسیله‌ی سیستم گیم‌پلی بازی تولید و هدایت شده‌اند.

اکنون در حساب رسمی توییتر این بازی، پستی دیگر منتشر شده است که تمام این شایعات را تایید می‌کند. در این پست چنین نوشته شده است:

خدا به تمام NPCها رحم کند.

این مورد شایعات قبلی و قابلیت کنترل NPCها را در بازی به صورت کامل تایید می‌کند. اکنون دیگر شاید مفهومی به اسم شخصیت غیر قابل کنترل (NPC) در این بازی وجود نداشته باشد!

خوشبختانه دیری به طول نمی‌انجامد که اطلاعات بیشتری از این بازی در دسترس ما قرار بگیرد چرا که امیدواریم شرکت سازنده، از این بازی به صورت رسمی در مراسم E3 2019 رونمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *