- دسته‌بندی نشده

سیستم مبارزات Star Wars Jedi: Fallen Order شبیه به Sekiro خواهد بود

سیستم مبارزات Star Wars Jedi: Fallen Order شبیه به Sekiro خواهد بود

در حالی که Star Wars Jedi: Fallen Order نمایش بزرگی را در E3 2019 به خود اختصاص داده بود، اما ریسپاون (Respawn) به طور کامل از ویژگی‌های بازی پرده‌برداری نکرده است و بازی‌بازها از تمام جنبه‌های آن اطلاعی ندارند.

به دلایلی ریسپاون با وجود این که بازی از نظر ساختار از سری محبوب Metroid الگو گرفته است، بخشی از بازی که روندی خطی داشت را در E3 2019 در معرض نمایش قرار داد و بر اساس اطلاعات تازه‌ای که به دست ما رسیده است، سیستم مبارزات آن نیز شبیه به بازی خوش‌ساخت و موفق Sekiro: Shadows Die Twice است که اوایل امسال عرضه شد.

منبع مطبوعاتی گیم اینفورمر (Game Informer) به اطلاعات تازه‌ای از سیستم مبارزات Star Wars Jedi: Fallen Order دست‌یافته است. در حالی که ما گوشه‌هایی از مبارزات این بازی را در E3 2019 مشاهده کردیم، اما تمام جزئیات آن به نمایش گذاشته نشد. مکانیزم دفاع حملات در زمانی که در برابر دشمن‌های نزدیک‌زن قرار می‌گیرید، مانند Sekiro: Shadows Die Twice شامل شکستن گارد و دفع حمله‌های حریف است. بر خلاف Sekiro: Shadows Die Twice زمانی که در برابر گونه‌های بلستر (Blaster) قرار می‌گیرید، تمامی حملات از راه دور آن‌ها را نیز می‌توانید دفاع کنید. در حالی که سیستم مبارزات نسبت به Sekiro: Shadows Die Twice از سختی کمتری برخوردار است، اما شباهت‌های زیاد آن قابل تشخیص است.

شما می‌توانید ویدئوی مربوط به توضیحات طراح ارشد سیستم مبارزات Star Wars Jedi: Fallen Order را در قسمت پایین تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

Star Wars Jedi: Fallen Order قرار است در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (مصادف با ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *