- دسته‌بندی نشده

سونی امکان افزایش تعداد افراد حاضر در بخش پارتی کنسول پلی‌استیشن ۴ را ارزیابی خواهد کرد

سونی امکان افزایش تعداد افراد حاضر در بخش پارتی کنسول پلی‌استیشن ۴ را ارزیابی خواهد کرد

به نظر می‌رسد که شرکت سونی قصد دارد تا تعداد افراد حاضر در یک پارتی (Party) کنسول پلی‌استیشن ۴ را به ۱۶ نفر افزایش دهد و در آینده‌ی نزدیک آن را به صورت آزمایشی و در مقیاس بسیار کمی امتحان خواهد کرد.

در حال حاضر کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ تنها می‌توانند به صورت ۸ نفره در یک پارتی حضور داشته و به گفت‌وگو با یکدیگر بپردازند. احتمالا تعداد بسیاری از کاربران پیشنهادهایی را مربوط به افزایش این عدد برای شرکت سونی ارسال کرده‌اند و این شرکت نیز قصد دارد تا این عدد را به صورت آزمایشی دو برابر کند.

نام‌نویسی برای این دوره‌ی آزمایشی به‌زودی آغاز خواهد شد و افرادی که قصد دارند تا برای اولین بار این بخش را به صورت ۱۶ نفره امتحان کنند، باید سریعا در آن ثبت نام کنند. افرادی که موفق به شرکت در این دوره شوند، شاهد بهبود کیفیت صدای دوستان خود در این پارتی‌ها خواهند بود که به عنوان قابلیت جدیدی در این دوره آزمایش خواهد شد. همچنین افراد انتخاب شده می‌توانند ۲۰ نفر از دوستان خود را به این دوره دعوت کنند و تنها به همراه آن‌ها می‌توانند در این پارتی‌های ۱۶ نفره حضور داشته باشند.

ویژگی جدید دیگری نیز که در این دوره آزمایش خواهد شد، قابلیت تبدیل متن به صدا و یا صدا به متن است که برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و یا تلفن‌های هوشمند قابل اجرا است.

همانطور که گفته شد، نام‌نویسی این دوره به‌زودی آغاز خواهد شد و افراد منتخب برای اولین بار می‌توانند پارتی‌های ۱۶ نفره‌ای را تجربه کنند و احتمالا با سختی نسبتا زیادی در تشخیص صداهای افراد مختلف روبرو خواهند شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *