- دسته‌بندی نشده

سازندگان Microsoft Flight Simulator توضیحات جدیدی را ارائه دادند

سازندگان Microsoft Flight Simulator توضیحات جدیدی را ارائه دادند

می‌توان گفت که یکی از بزرگ‌ترین غاففلگیری‌هایی که در E3 2019 شاهد بودیم و به لطف عدم توجه‌ی لیکرها (Leakers) از آن باخبر نبودیم، معرفی نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی محبوب Flight Simulator بود. حال سازندگان این اثر محبوب، توضیحاتی را در رابطه با آن ارائه دادند.

زمانی که نسخه‌ی جدید Microsoft Flight Simulator در E3 2019 معرفی گشت، سازندگان این عنوان تنها به یک تریلر دو دقیقه‌ای بسنده کرده و توضیحات بیشتری را در رابطه با آن ارائه ندادند. حال سازندگان این بازی پس از دو هفته، سکوت خود را شکسته و اطلاعاتی را در رابطه با آخرین محصول خود با طرفداران به اشتراک گذاشتند.

ما در حال توسعه‌ی نسخه جدیدی از مجموعه‌ی شبیه ساز Microsoft Flight و تنها با نام Flight Simulator هستیم و برروی نام Simulator نیز تاکید می‌کنیم. ما در نسخه‌ی جدید سری، تغییرات گسترده اما ملایمی را نسبت به Flight Simulator 2012 ایجاد کرده‌ایم.

آن‌ها افزودند:

Flight Simulator اساسا برای پلتفرم رایانه‌ی شخصی در دست توسعه قرار گرفته اما با ارائه بهینه‌سازی‌هایی، آن را برروی کنسول اکس‌باکس نیز مشاهده خواهیم کرد.

همچنین سازندگان این عنوان اطلاعاتی در رابطه با پشتیبانی ماد‌ها برای Flight Simulator در اختیارمان گذاشتند:

محصول ما برروی رایانه‌ی شخصی تنها در دسترس پلتفرم UWP (پلتفرم اختصاصی مایکروسافت برروی ویندوز ۱۰ که از فرمت نصب متفاوتی نسبت به دیگر برنامه‌های ویندوز استفاده می‌کند) قرار خواهد گرفت اما با همکاری شرکت مایکروسافت، همچنان شاهد توسعه و عرضه‌ی مادهای شخص ثالث برروی Flight Simulator خواهیم بود.

سازندگان Flight Simulator در ادامه نیز توضیحاتی در رابطه با برنامه‌ی اختصاصی ساخت و توسعه برای این عنوان با همکاری طرفداران و بازی‌بازان ارائه دادند که احتمالا در صورت مساعد بودن شرایط، طی مرداد یا شهریور ۹۸ این برنامه همراه با با نسخه‌ی بتای بازی در دسترس افراد برگزیده قرار خواهد گرفت.

نسخه‌ی حاضر از این مجموعه با نام Flight Simulator X از سال ۲۰۰۶ در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته و در سال ۲۰۱۲ نیز با بروزرسانی و تغییرات متعدد به صورت رایگان به طرفداران ارائه شد. در واقع اساس نسخه‌ی جدید مانند نسخه‌های قدیمی بر پایه‌ی شبیه سازی گسترده خلبانی پیاده شده است اما با یک زیربنای جدید و همچنین گرافیک پیشرفته و گیم‌پلی بسیار وسیع و واقع گرایانه‌تر از قبل.

Microsoft Flight Simulator در تاریخی نامعلوم طی سال ۲۰۲۰ و احتمالا به صورت رایگان در دسترس دارندگان کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌ی شخصی و همچنین کنسول نسل بعد اکس‌باکس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *