- دسته‌بندی نشده

سارا کانر در کراس‌اور بازی Gears 5 حضور خواهد داشت

سارا کانر در کراس‌اور بازی Gears 5 حضور خواهد داشت

در کنفرانس E3 2019، تریلری از بازی Gears 5 به نمایش در آمد و پس از آن که شخصیت ترمیناتور در آن مشاهده شد، حضور سارا کانر نیز در بازی به تایید رسید و گفته می‌شود که صداپیشگی این شخصیت را لیندا همیلتون (Linda Hamilton) برعهده دارد. برای مطالعه‌ی ادامه‌ی خبر با سایت گیمفا همراه باشید.

وجود شخصیت ترمیناتور در تریلر پخش شده از سوی مایکروسافت در کنفرانس E3، نشان دهنده‌ی یک کراس‌اور جذاب و جالب در بازی Gears 5 است. حضور شخصیت سارا کانر (Sarah Connor) با صداپیشگی لیندا همیلتون در بازی تایید شده است.

در طی مصاحبه‌ای که راد فرگوسن (Rod Fergusson)، سرپرست استودیو‌ی کوالیشن، با سایت گیم اسپات داشته، وجود یک کراس‌اور جذاب بین فیلم ترمیناتور و بازی Gears 5 مورد بحث قرار گرفته است که صحبت‌های آقای فرگوسن را در قسمت پایین مشاهده می‌کنیم.

در واقعیت لیندا همیلتون وظیفه‌ی صداگذاری شخصیت سارا کانر را در بازی Gears 5 برعهده خواهد گرفت. دلیل ما برای این کراس‌اور این است که ما یکی از هواداران بزرگ مجموعه فیلم‌های ترمیناتور هستیم و از مدت‌ها قبل دوست داشتیم که یک کراس‌اور جذاب داشته باشیم و حال از این اتفاق بسیار خرسندیم.

ایشان در ادامه گفتند که شخصیت سارا کانر با شخصیت کیت (Kait) در بازی Gears 5 پیوند داده می‌شود. رفتارهای این شخصیت، شما را یاد سارا کانر در فیلم ترمیناتور می‌اندازد و داستان این دو شخصیت را به گونه‌ای، به یکدیگر تشبیه کرده است.

هنگامی که سارا کانر را در قالب یک شخصیت مشاهده می‌کنید، داستان زندگی او با زندگی کیت بسیار هم‌خوانی دارد. کیت نیز پیش از اینکه یک مبارز باشد، یک شهروند بوده و برای اینکه جامعه‌ی بشریت را نجات دهد، به یک مبارز تبدیل شده است. داستان مذکور همانند داستان سارا کانر در فیلم ترمیناتور است. ایده‌ی ادغام این دو مجموعه، برای ما بسیار لذت‌بخش و عالی به نظر می‌رسد.

برای دسترسی به دو شخصیت سارا کانر و ترمیناتور، باید بازی Gears 5 را پیش‌خرید کنید یا اینکه در هفته‌ی اول انتشار بازی، آن را از طریق سرویس اکس‌باکس گیم‌پس تجربه کنید.

بازی Gears 5 در ۱۹ شهریور ماه ۱۳۹۸ (مصادف با ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹) برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌ اکس باکس وان عرضه خواهد شد. شما کاربران عزیز می‌توانید از طریق این نشانی سایر اخبار دیگری که در مورد بازی Gears 5 منتشر شده است را مشاهده کنید. حال نظر شما کاربران همیشگی گیمفا در راستای این خبر چیست؟ آیا این کراس‌اور می‌تواند همان‌طور که سازندگان را خوشحال کرده است، ما را نیز هایپ کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *