- دسته‌بندی نشده

ساخت قابلیت بازی میان‌پلتفرمی برای Call of Duty: Modern Warfare به اتمام رسیده است

ساخت قابلیت بازی میان‌پلتفرمی برای Call of Duty: Modern Warfare به اتمام رسیده است

اینفینیتی وارد (Infinity Ward) با رونمایی از Call of Duty: Modern Warfare، قابلیت بازی میان‌پلتفرمی را در زمان عرضه برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی تایید کرد؛ اتفاقی که برای اولین بار در مجموعه‌ی Call of Duty شاهد آن خواهیم بود.

در زمان رونمایی، گستردگی قابلیت بازی میان‌پلتفرمی تا حدودی نامشخص بود. موضوعات مطرح شده دال بر این است که آیا قابلیت بازی میان‌پلتفرمی برای هر ۳ پلتفرم در دسترس خواهد بود و یا تنها دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی این دسترسی را دارند که با دیگر کنسول‌ها از قابلیت بازی میان‌پلتفرمی استفاده کنند؟ اینفینیتی وارد بخش دوم را تایید کرده و بقیه موارد در حال گمانه‌زنی در استودیو است.

این تاییده از جانب کرگردان روایت داستان بازی Call of Duty: Modern Warfare، تیلور کوروساکی (Taylor Kurosaki)، برآمده است و به گفته‌ی وی، نه تنها شما به این ویژگی دست پیدا خواهید کرد بلکه در حال حاضر به طور کامل ساخته شده و آماده‌ی امتحان است.

همان‌طور که اطلاع دارید، قابلیت بازی میان‌پلتفرمی برای بازی‌های زیادی بین کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس نیست؛ Rocket League ،Fortnite و چند بازی دیگر از این قابلیت استفاده می‌کنند. در نتیجه این خبر برای طرفداران از اهمیت بالایی برخوردار است. جزئیات قابلیت بازی میان‌پلتفرمی در پلتفرم رایانه‌های شخصی چندان مشخص نیست زیرا بازی‌بازان این پلتفرم از موس و صفحه کلید استفاده کرده و نسبت به بازی‌بازان کنسول‌ها که از کنترلر استفاده می‌کنند، برتری دارند. ولی به نظر می‌رسد که آن‌ها حتی فکر این موضوع را نیز کرده‌اند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare قرار است برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۸ (مصادف با ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹) عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *