- دسته‌بندی نشده

زمان برگزاری کنفرانس E3 2020 اعلام شد

زمان برگزاری کنفرانس E3 2020  اعلام شد

سرانجام پرونده‌ی E3 2019 نیز بسته شد و این کنفرانس نیز به تاریخ پیوست. حال با به پایان رسیدن E3 2019، به تازگی تاریخ برگزاری کنفرانس E3 2020 نیز رسماً اعلام شد. شاید سال آینده، رویداد هیجان انگیز‌تری پیش روی داشته باشیم.

از نگاه بسیاری از بازی‌بازان، E3 2019 از روزهای اوج این کنفرانس طی سال‌های اخیر فاصله گرفت. اگر بخواهیم بین بد و بدتر انتخاب کنیم، E3 2019 با فاصله لقب بدتر را خواهد گرفت. دلایل بسیاری را می‌توان برای این موضوع برشمرد؛ از جمله شایعات و گزارش‌هایی که تا پیش از آغاز رویداد E3 پیوسته منتشر شده و به نوعی از جذابیت معرفی بازی‌ها در کنفرانس امسال کاست و عواملی نظیر عدم حضور شرکت‌هایی چون سونی که همیشه با حضور در این کنفرانس و رونمایی از بازی‌های انحصاری، بر هیجان و جذابیت آن می‌افزود.

در هر صورت کنفرانس E3 2019 چه خوب و یا چه بد به پایان رسید و باید پرونده‌ی این کنفرانس را برای همیشه ببندیم. اما همه ساله با به پایان رسیدن کنفرانس E3، تاریخ برگزاری این کنفرانس در سال آینده نیز اعلام می‌شود و E3 2020 نیز از این قضیه مستثنی نیست. بنابر اعلام رسمی عوامل برگزاری کنفرانس E3، کنفرانس E3 2020 در تاریخ سه‌شنبه ۲۰ الی پنج‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ (۹ الی ۱۱ ژوئن ۲۰۲۰) برگزار خواهد شد. پس از همین حالا خودتان برای یک کنفرانس دیگر در سال آینده آماده کنید.

پیشنهاد می‌کنم حتما تحلیل‌های کنفرانس دو شرکت مایکروسافت و یوبی‌سافت در E3 2019 را در وب‌سایت گیمفا مطالعه کرده و نظرات خود در رابطه با کنفرانس امسال را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *