- دسته‌بندی نشده

رویداد تابستانی بازی Killing Floor 2 با ارائه‌ی یک نقشه و معرفی حالت جدید ماموریتی عرضه می‌شود

رویداد تابستانی بازی Killing Floor 2 با ارائه‌ی یک نقشه و معرفی حالت جدید ماموریتی عرضه می‌شود

تابستان به معنی استخر و سفرهای ساحلی‌‌ است‌ و مهم‌تر از همه، یعنی رویدادهای بازی‌های ویدیویی. در حال حاضر این رویداد تابستانی در حال برگزاری است که یک حالت بازی جدید، نقشه‌ی جدید، و سلاح‌های جدید برای تقابل با گروه Zed به شما ارائه می‌دهد.

این رویداد Back & Kickin ‘Brass نام دارد و حالتی را معرفی می‌کند که در آن بازی‌بازان با انواع ماموریتها برای سرکوب کردن گروه Zed روبه‌رو می‌شوند که باید آن‌ها را کامل کنند. این به‌روزرسانی همچنین با یک نقشه‌ی جدید به نام Steam Fortress و دو سلاح جدید به نام Seal Squeal و Medic Bat عرضه می‌شود.

استودیوی تریپ‌وایر (Tripwire)، شروع رویداد تابستانی را آخر هفته با رایگان کردن بازی در استیم (Steam) جشن می‌گیرد که در تاریخ پنجشنبه، ۲۰ ژوئن در ساعتهای ۱۰ صبح، ۱ و ۶ بعد از ظهر شروع می‌شود و در تاریخ سه‌شنبه ۲۵ ژوئن به پایان می‌رسد. استودیوی تریپ‌وایر در این مدت، این بازی را حراج کرده است.
Killing Floor 2 در ماه گذشته ۱۰ ساله شد و به همین سبب استودیوی تریپ‌وایر این اتفاق را با عرضه‌ی Killing Floor 2 Double Feature که تحت یک باندل ویژه برای کنسول پلی‌استیشن۴ عرضه شده است، جشن می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *