- دسته‌بندی نشده

روابط عاطفی بازی Cyberpunk 2077 مشابه عنوان The Witcher 3 خواهد بود

روابط عاطفی بازی Cyberpunk 2077 مشابه عنوان The Witcher 3 خواهد بود

این روزها اخبار بازی Cyberpunk 2077، به موضوع بسیار داغی مبدل شده‌ است و هر روز اطلاعات و جزئیات جدیدی از این بازی منتشر می‌شود. حال به تازگی آقای پاول ساسکو در رابطه با یکی دیگر از ویژگی‌‌های بازی یعنی روابط عاطفی، جزئیاتی را به اشتراک گذاشته است.

با توجه به اینکه طی رویداد E3 2019 شاهد رونمایی از تاریخ انتشار رسمی بازی Cyberpunk 2077 بودیم، این روز‌ها اطلاعات و جزئیات بیشتری از گیم‌پلی بازی رونمایی می‌شود. یکی از بحث‌هایی که همواره از زمان معرفی بازی Cyberpunk 2077 مطرح بوده، موضوع روابط عاطفی است. سال گذشته سازندگان اعلام کرده‌اند که بازی Cyberpunk 2077 دارای آزادی عمل بالایی در زمینه‌ی روابط عاطفی خواهد بود و حال پاول ساسکو، طراح ماموریت‌های بازی، به تازگی جزئیات بیشتری در این رابطه به اشتراک گذاشته است. آقای ساسکو به این نکته اشاره می‌کند که روابط عاطفی بازی Cyberpunk 2077 مشابه The Witcher 3 خواهند بود با این تفاوت که گزینه‌های بیشتری برای ایجاد روابط عاطفی با سایر شخصیت‌های بازی وحود دارد.

از آن‌جایی که که گرالت در سری Witcher در رابطه با جنسیت افرادی که با آن‌ها روابط عاطفی برقرار می‌کند تنها یک انتخاب داشت، آزادی عمل کمتری را در این سری شاهد بودیم. اما به دلیل اینکه در بازی Cyberpunk 2077 جنسیت شخصیت V توسط بازی‌بازان ساخته می‌شود، انتخاب نهایی به عهده‌ی بازی‌بازان خواهد بود که چه کسی را برای روابط عاطفی انتخاب کند.

شما می‌توانید مشخص کنید که شخصیت V چه تعاملاتی با دیگر شخصیت‌ها داشته باشد و اینکه کدام جنسیت را برای روابط عاطفی انتخاب کند.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. شما می‌توانید تمامی اخبار مربوط به این بازی محبوب و مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *