- دسته‌بندی نشده

رسما تائید شد: بازی جدید استودیوی Rocksteady در E3 2019 معرفی نخواهد شد

رسما تائید شد: بازی جدید استودیوی Rocksteady در E3 2019 معرفی نخواهد شد

کمتر از یک هفته به برگزاری رویداد E3 2019 باقی مانده است. به تازگی یکی از اعضای ارشد استودیوی راک‌استدی (Rocksteady) طی پیامی در حساب رسمی توئیتر خود از عدم حضور این استودیو در این رویداد خبر داد.

چندین سال از انتشار آخرین بازی استودیوی محبوب راک‌استدی یعنی Batman: Arkham Knight گذشته است. هنوز هم برای بسیاری از طرفداران سوال است که بازی بعدی این استودیوی بریتانیایی در چه سبکی بوده و چه داستانی را روایت می‌کند. تا به الان می‌دانیم که این بازی هیچ ارتباطی با شخصیت سوپرمن ندارد. همچنین این بازی احتمالا با سری هری پاتر نیز ارتباطی نداشته و داستانی متفاوت با این دو شخصیت را روایت خواهد کرد.

رویداد E3 اما همیشه فرصت بسیار خوبی برای بازی‌سازان بوده است تا بتوانند به خوبی از بازی‌های خود رونمایی کنند و آن‌ها را در معرض عموم قرار دهند. حال اما به نظر می‌رسد که استودیوی راک‌استدی در یک رویداد بزرگ دیگر نیز حضور نخواهد داشت و معرفی بازی جدید آن‌ها به زمان دیگری موکول می‌شود.

آقای سفتون هیل (Sefton Hill)، کارگردان و هم‌بنیان‌گذار استودیوی راک‌استدی، با پیام جدیدی که در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر کرده است، آب پاکی را روی دست طرفداران خود ریخته است و آن‌ها را از نمایش بازی جدید این استودیوی در E3 2019 ناامید کرده است.

سلام به همگی. در پاسخ به سوال برخی از شما کاربران، پیشاپیش اعلام می‌کنم که استودیوی راک‌استدی در E3 2019 غایب خواهد بود و همچون دیگر طرفداران اخبار آن را از خانه و هنگام کار برروی پروژه‌ی جدید خود دنبال خواهد کرد.

در حال حاضر اطلاعات بسیار کمی از بازی جدید استودیوی راک‌استدی در دسترس است و با توجه به عدم حضور آن‌ها در رویدادهای اخیر، ممکن است که این عنوان برای نسل بعدی کنسول‌ها در دست ساخت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *