- دسته‌بندی نشده

رئیس پلی‌استیشن: اطلاع نداریم که آیا پلی‌استیشن ۵ آخرین کنسول ما خواهد بود یا نه

رئیس پلی‌استیشن: اطلاع نداریم که آیا پلی‌استیشن ۵ آخرین کنسول ما خواهد بود یا نه

به نظر می‌رسد که حتی رئیس بخش پلی‌استیشن نیز از ادامه‌ی راه این کنسول و به کلی نسل کنسول‌های فیزیکی اطلاع کاملی ندارد.

در چند ماه اخیر، صنعت بازی‌های ویدئویی به سمت و سوی استریم تمایل پیدا کرده است که همین مورد باعث می‌شود آینده‌ی کنسول‌های فیزیکی اعم از پلی‌استیشن و اکس‌باکس در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. رئیس بخش پلی‌استیشن در رابطه با این موضوع چنین بیان کرده است:

من در سال ۲۰۱۲ به حرف آدم‌های باهوش و مستعدی گوش دادم که تقریبا موافق بودند که پلی‌استیشن ۴ با شکست روبرو خواهد شد. دلایل زیادی برای مخالفت با آنان نداشتم، ولی به کلی و با تمام وجود به پلی‌استیشن ۴ ایمان داشتم. اکنون نیز کاملا به نسل بعد امید داشته و به آن ایمان دارم. ولی بعد از آن، چه کسی می‌داند که با چه روبرو هستیم؟ یک مکانیزم ابری و استریم؟ احتمالا! با این حال نمی‌توان به خوبی در این رابطه پیش‌بینی‌های لازم را انجام داد. من از آینده‌ی کنسول‌ها خبر ندارم، ولی اگر داشتم هم به شما نمی‌گفتم! [با خنده]

قطعا هم برای رئیس پلی‌استیشن و هم سونی مهم‌ترین عامل آن است که شرکت و برند مذکور، پیشرفت کند. با این حال صنعت بازی‌های ویدئویی با سرعتی اعجاب‌انگیز در حال پیشرفت است و تصور آینده بسیار سخت است. کافی است ۲۵ سال پیش را نگاه کنید تا متوجه شوید که در این زمان کم چه شرکت‌های بزرگی پا به این عرصه گذاشته‌اند و اکنون چقدر موفق هستند. در این صورت، ۲۵ سال آینده را چه کسی می‌تواند پیش‌بینی یا تصور کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *