- دسته‌بندی نشده

دموی بازی Cyberpunk 2077 برروی پلتفرم رایانه‌‌ی شخصی اجرا شده است

دموی بازی Cyberpunk 2077 برروی پلتفرم رایانه‌‌ی شخصی اجرا شده است

استودیوی سی‌دی پراجکت رد بار دیگر در کنفرانس E3 2019، تریلر جدیدی از بازی محبوب و مورد انتظار Cyberpunk 2077 را به نمایش گذاشت. همانند سال قبل، امسال نیز دموی گیم‌پلی بازی پشت درهای بسته نمایش داده شد. بر اساس گزارش‌ها، دموی بازی از نظر بصری بسیاری شگفت انگیز به نظر می‌رسد و این سوال را به وجود آورده است که آیا بازی Cyberpunk 2077 برروی کنسول‌های نسل فعلی نیز با همین کیفیت اجرا خواهد شد یا خیر.

برای پاسخ به این سوال باید اشاره کنیم که دموی نمایش داده شده از بازی Cyberpunk 2077، در واقع برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی اجرا شده و به تازگی مارسین موموت (Marcin Momot)، مدیر انجمن‌های استودیوی سی‌دی پراجکت (CD Project Red) نیز این موضوع را تایید کرده است. بر همین اساس، با اطمینان بالایی می‌توان گفت که بازی Cyberpunk 2077 برروی کنسول‌های نسل هشتم، کیفیت نسخه‌ی رایانه‌های شخصی (دموی نمایش داده شده) را نخواهد داشت. البته این موضوع عجیبی نیست زیرا سازندگان اخیرا به احتمال عرضه‌ی بازی برای کنسول‌های نسل آینده نیز اشاره داشته‌اند.

بازی Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ پنج‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ( ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی عرضه شود.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ به نظر شما بازی Cyberpunk 2077 برروی کنسول‌های نسل هشتم از لحاظ فنی، چه عملکردی را خواهد داشت؟ نظرات خود در این رابطه را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *