- دسته‌بندی نشده

دموی بازی Beyond: Two Souls هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت

دموی بازی Beyond: Two Souls هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت

طبق خبری که چند ماه پیش منتشر شده بود متوجه شدیم که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Heavy Rain ،Detroit: Become Human و Beyond: Two Souls به صورت رسمی تائید شده‌اند و تاریخ دقیق عرضه آن‌ها نیز در این خبر در دسترس شما عزیزان قرار گرفت. اما امروز استودیوی کوانتیک دریم (Quantic Dream)، تصمیم گرفته تا نسخه‌ی دموی بازی Beyond: Two Souls را پیش از انتشار نسخه‌ی اصلی در اختیار کاربران بگذارد.

بازی Beyond: Two Souls از ساخته‌های موفق دیوید کیج است که در این بازی، شما ۱۵ سال از زندگی یک دختر خاص و با قدرت های ماوراء الطبیعه را مشاهده می‌کنید . زندگی که مطمئنا تلخی‌های زیادی را برایش داشته است. در این دمو شما به یک ساعت از گیم‌پلی بازی دسترسی دارید که در دو مرحله خلاصه می‌شود؛ یکی از مراحل به کودکی جودی ،شخصیت اصلی بازی، باز می‌گردد که یک آزمایش روی او انجام می‌شود و دیگری، مربوط به جودی جوانی است که در حال فرار از دست ماموران دولت است. این فرصت یک ساعته برای آن دسته از افرادی که موفق نشده‌اند بازی را تجربه کنند بسیار مناسب است تا اگر هنوز برای خرید این بازی دودل هستند، تصمیم خود را نهایی کنند.

برای دسترسی به این نسخه از دموی بازی می‌توانید به فروشگاه اپیک گیمز مراجعه کنید، همچنین در ادامه تریلر مربوط به این بازی برروی رایانه‌های شخصی برای شما عزیزان مهیا شده است که می‌توانید به تماشای آن بنشینید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *