- دسته‌بندی نشده

در بازی Watch Dogs: Legion می توانید ۹ میلیون NPC را استخدام کنید

در بازی Watch Dogs: Legion می توانید ۹ میلیون NPC را استخدام کنید

طی خبری که به تازگی از این بازی زیبا منتشر شده است، توسعه‌دهندگان Watch Dogs: Legion از تعداد NPC‌هایی که می‌توان در بازی استخدام کرد، صحبت می‌کنند. برای جزئیات بیش‌تر با گیمفا همراه باشید.

قرار است که بازی Watch Dogs: Legion با انتشار خود دنیا را مهمان پلتفرم‌ها کند یا حداقل، قول استفاده از تمام شهر لندن را می‌دهد. بعد از اینکه این بازی طی رویداد E3 2019 معرفی شد، با نظریه‌ای که هیجان‌انگیز و غیر‌ممکن به نظر می‌رسد همهمه‌ی زیادی را به راه انداخته است؛ «توانایی استخدام تمام افراد شهر لندن برای مبارزه با یک دولت فاشیستی که انگلستان را در تباهی فرو برده است.» اما چه تعداد از مردم قادر به این کار خواهند بود؟ طبق گفته‌های شلی جانسون (Shelley Johnson)، دستیار تهیه‌کننده‌ی این بازی، امکانات به معنای واقعی کلمه بی حد و حصر هستند.

طی مصاحبه‌ای سایت گیم‌کریت (Gamecrate)، از خانوم جانسون در مورد تعداد NPC‌های بازی سوال می‌پرسد. او پاسخ جسورانه‌ای می‌دهد که میزان NPCهای قابل استخدام در بازی Watch Dogs: Legion به معنای واقعی کلمه نامحدود است که هر کدام از آن‌ها می‌توانند به عنوان نیرو به کار گرفته شوند. او گفت که اگر در این باره عددی بگوید، آن چیزی بالغ بر ۹ میلیون NPC است.

وی در این باره می‌گوید:

یکی از اعداد شناور در حول محور این پروژه، عدد ۹ میلیون بود. شخصیت‌هایی که تعداد بسیار زیادی از آن‌ها به نحو احسن پرداخته شده‌اند. بنابراین ما چهار سال را صرف ساخت یک تکنولوژی کردیم تا این وعده را عملی سازیم که شامل جلا دادن به روح این شهر عظیم و کنار هم گذاشتن تکه‌های آن با این شخصیت‌ها بود تا آنجا که انیمیشن، دیالوگ و داده‌های سرشماری، شبیه زندگی نامه‌هایی باشد که در پروفایل این شخصیت‌ها می‌بینید. چهره‌ها، شخصیت کودکان، تمام این‌ها گرد هم می‌آیند تا در هر زمان شخصیت‌های منحصر به فردی بسازند.

بدیهی است که بسیاری از این شخصیت‌ها منحصر به فرد نخواهند بود اما این چیزی است که بازی Watch Dogs: Legion قصد دارد تا به آن جامه‌ی عمل بپوشاند. به هر حال در تاریخ جمعه ۱۶ اسفند سال ۱۳۹۸ شمسی (۶ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی)، هنگام عرضه‌ی این بازی برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس استیدیا، عملی شدن این وعده مشخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *