- دسته‌بندی نشده

داستان Tales of Arise با دیگر نسخه‌های این سری مرتبط نیست

داستان Tales of Arise با دیگر نسخه‌های این سری مرتبط نیست

پس از معرفی بازی Tales of Arise در مراسم بزرگ E3 سال جاری، سازنده‌ی این عنوان اعلام کرد که اطلاعات مختلف و متنوع و همچنین جزئیاتی از بازی را در دسترس کاربران و بازی‌بازان قرار می‌دهد. حال به تازگی اخبار و گزارش‌هایی از سوی این سازنده مبنی بر عدم ارتباط داستان Tales of Arise با دیگر نسخه‌های این سری بازی منتشر شده‌اند.

بازی Tales of Arise در سبک نقش‌آفرینی ژاپنی یا همان JRPG است و به مانند عناوین پیشین این سری که بسیار پرطرفدار بودند، در دسته‌ی بازی‌های مورد انتظار برای دوست‌داران این سبک است. این سری بازی که توسط شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) توسعه داده می‌شود تا به الان توجه‌ی افراد زیادی را به خود جذب کرده است.

حال اخیرا طبق آخرین اخبار و پست‌هایی که سازنده سری بازی Tales of در دسترس قرار داده، ابتدا به بررسی اسم نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی مذکور یعنی Arise پرداخته شده است. آقای تومیزاوا (Tomizawa)، سازنده سری بازی Tales of، اعلام کرده است که از آنجا که Arise به معنای برخاستن و بلند شدن برای انجام کاری است، این کلمه به شخصیت اصلی بازی ارتباط پیدا می‌کند چراکه او قصد دارد با تلاش‌های خود، مردمان جهان دنها (Dahna) را از سلطه‌ی برده‌داری حاکم بر آنجا نجات دهد.

پس از اطلاعاتی که در مورد اسم بازی منتشر شد، آقای تومیزاوا اعلام کرد که داستان بازی Tales of Arise به هیچ یک از داستان‌های نسخه‌های قبلی این سری مرتبط نیست و یک عنوان جدید را به بازار خواهد آورد. این بازی شخصیت‌هایی با نام‌های آلفن (Alphen) و شیون (Shionne) را در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهد که هر یک از این دو شخصیت، از جهانی متفاوت آمده‌اند. یکی از موضوعاتی که در سری بازی Tales of مشترک بوده است، عنوان نژادپرستی آن است که در این میان، شخصیت شیون به دلیل اصالت آلفن از جهان دنها، او را به نوعی تحقیر شده می‌بیند اما این دو فرد در جریان داستان بازی با یکدیگر همکاری می‌کنند و فضای جذابی را به بازی‌بازان و کاربران ارائه می‌دهد.

در حال حاضر تنها اطلاعاتی که از تاریخ انتشار Tales of Arise در دست داریم این است که بازی برای انتشار در سال ۲۰۲۰ میلادی برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است. به محض دریافت اخبار بیشتر آن‌ها را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *