- دسته‌بندی نشده

حجم بازی Fire Emblem: Three Houses مشخص شد

حجم بازی Fire Emblem: Three Houses مشخص شد

تقریباً یک ماه تا انتشار بازی Fire Emblem: Three Houses باقی مانده و حالا نیز فضای مورد نیاز برای نصب این عنوان مشخص شده است. این‌ طور که به نظر می‌رسد، جدیدترین نسخه‌ی Fire Emblem حجم زیادی را اشغال نخواهد کرد.

به تازگی شخصی موفق شده است تا به یکی از کارت‌های دیجیتالی ژاپنی بازی دسترسی پیدا کند. براساس تصویری که این شخص منتشر کرده است، نسخه‌ی دیجیتالی ژاپنی Fire Emblem: Three Houses تقریباً ۱۲ گیگابابت از فضای نینتندو سوییچ را اشغال خواهد کرد. با توجه به تغییرات مربوط به بومی سازی، نسخه‌ی غربی بازی احتمالاً دارای حجم بیشتری خواهد بود.

این کارت اطلاعات جالب‌تری را نیز در اختیار ما قرار داده است؛ برای مثال، اشتراک سرویس آنلاین نینتندو سوییچ برای استفاده از برخی عناصر آنلاین بازی الزامی است. علاوه بر این، Fire Emblem: Three Houses از آمیبو (amiibo) پشتیبانی می‌کند و بسته‌های الحاقی نیز برای بازی عرضه خواهند شد. این بسته‌های الحاقی قرار است تا ماموریت‌ها و لباس‌های جدیدی را به این عنوان اضافه کنند.

بازی Fire Emblem: Three Houses در تاریخ ۴ مرداد ماه ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *